Володимир Бистряков: Медведчук пропонує нам з вами порятунок! Які тут з біса можуть бути політичні дискусії і розшаркування перед американцями, коли мова йде про наше з вами життя?!

Володимир Бистряков
Володимир Бистряков

Композитор, піаніст, шоумен

 

Володимир Бистряков Фото з відкритих джерел

Оригінал на сторінці Facebook Володимира Бистрякова

Люди! Дорогі мої люди! Всі ті, для кого мої слова мають сенс, і кому вони допомагають жити в сьогоднішньому свавіллі.

Чи вам розповідати про той жах, що викошує нас з вами сьогодні, про пандемію ковіда. Якщо на початку року ми тихо посміхалися, мовляв "десь там", не у нас.... то сьогодні тільки у мене серед друзів перехворіли десятки (включаючи мене і мою сім'ю) цієї поганню. Друзі ! ми вже звикаємо до того, що влада просто насрати на всіх нас. Розкрадений фонд, домагається дрібний і середній бізнес, про посібники, настільки характерних для цивілізованих країн можна навіть і не заїкатися. Останньою краплею цинізму влади стала відмова від рятівної російської вакцини, яка дозволила б врятувати сотні наших життів.

Люди ! Сьогодні знайшлася людина, яка зуміла взятися допомогти нам усім. По суті-врятувати нас, кинутих і залишених напризволяще. Ця єдина людина в державі - Віктор Медведчук виступає сьогодні за виробництво тут же, на вітчизняній фармацевтичній платформі російської (Я не побоюся цього слова) рятівної вакцини. Люди! Вдумайтеся!! Людина пропонує нам з вами порятунок! Які тут з біса можуть бути політичні дискусії і розшаркування перед американцями, коли мова йде про наше з вами життя?!

Люди ! Ви мене знаєте...я не кидаю слів на вітер, і для мене поняття "піар" - порожній ЗВУК!

І я кажу сьогодні - нехай тих політиків і їх посіпак, хто виступить проти цієї животворящої ініціативи, проти цього акту людинолюбства і гуманізму.... нехай їх усіх покарає Господь і нехай будуть прокляті вони в майбутньому !
Спасибі що знайшли хвилину вислухати мене....

Доброго всім вечора!

 

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.