Влада повністю знищила систему держуправління і остаточно втратила контроль над армією і правоохоронними структурами

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України

Ренат Кузьмін прокоментував свою позицію щодо можливості нового державного перевороту в Україні

Фото з відкритих джерел

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін переконаний, що в Україні нинішня правляча команда створила передумови для початку державного перевороту. 

Про це нардеп повідомив на сторінці у Facebook.

ТГ-канал Зрада чи перемога зробив спробу проаналізувати мою публічну позицію щодо можливості нового державного перевороту в Україні. Шановні журналісти, дякую за проявлений інтерес до моїх публікацій і пропоную вашій увазі деякі міркування з даної теми. Отже:

  1. У 2014 році під прикриттям масових акцій протесту на Майдані іноземні шахраї у змові з українськими олігархами з метою незаконного особистого збагачення здійснили в Україні державний переворот, після чого призначили на всі ключові державні пости своїх агентів, взяли під контроль фінансові потоки держави і перенаправили їх у власні кишені.
  2. Для того, щоб приховати свої злочинні наміри, вони, прикриваючись демократичними гаслами і патріотичною риторикою, обдурили значну частину населення України, запропонувавши йому брехливу мрію про вступ до ЄС і НАТО і євроінтеграцію, як єдиний засіб досягнення кращого майбутнього.
  3. Західні спецслужби, спираючись на підконтрольні їм неурядові організації, власну агентуру, продажних українських олігархів і державних злочинців, також використовували Майдан для досягнення своїх специфічних цілей, діючи в геополітичних інтересах своїх урядів. Вони нав'язали українцям народжену в надрах спецслужб фальшиву національну ідею, що представляє собою тезу про те, що Україна — це Антиросія, і спровокували силовий збройний конфлікт з Російською Федерацією.
  4. Геополітичне протистояння США-Росія на території України призвело до того, що правлячий в Україні режим у спробах досадити Росії в інтересах заходу розв'язав збройний конфлікт і громадянську війну на південному сході. Влада розв'язала політичні репресії, посіяла в суспільстві атмосферу ненависті і страху, зруйнувала економіку і соціальну сферу, втратила значну частину території і ресурсів, віддала під контроль агентам іноземного впливу правоохоронну і фінансову системи, і надавши їм можливість безкарно розкрадати ресурси країни, знищила залишки української незалежності.
  5. Новий український президент діє в колишній антинародній і антиукраїнській парадигмі і, продовживши злочинну політику режиму Порошенка, повністю делегітимізував результати президентських і парламентських виборів, що призвели до влади нинішню політичну команду, продемонструвавши інфантильність і повну нездатність керувати державою.

Чи можливий на цьому тлі новий державний переворот, про який українців попереджає екснардеп Жванія? Вважаю, що всі передумови для цього нинішня правляча команда створила власними руками, повністю знищивши систему державного управління і остаточно втративши контроль над армією і правоохоронними структурами, а, значить, реалізувати свої злочинні наміри змовники зможуть без особливих зусиль. Очевидно, що діяти вони будуть не в інтересах українського народу, а в своїх, корисливих інтересах, а також в інтересах західних шахраїв і політичних аферистів, які, використовуючи новий Майдан в Києві, спробують вплинути на президентські вибори в США в листопаді цього року. Якщо, звісно, їм не завадять справжні, а не ряджені патріоти України...

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.