Влада не підготувалася до осіннього спалаху коронавірусу, а тепер просто хоче закрити людей по домівках

Віктор Развадовський
Віктор Развадовський

Голова Житомирського осередку партії "За майбутнє", народний депутат 4 скликань

Протести в Івано-Франківську через "червону" зону карантину Galka.if.ua

Якщо влада спробує знову посадити країну на жорсткий карантин, народні депутати заблокують роботу парламенту і будуть вимагати відставки уряду, включно з нинішнім міністром охорони здоров’я.

Про це пише Віктор Развадовський на своїй сторінці в Facebook.

Уряд безпорадний у ситуації, коли росте кількість хворих. Безпорадний тому, що гроші, які мали піти на підготовку лікарень до другої хвилі коронавірусу, насправді пішли на передвиборчий піар. У лікарнях не вистачає місць для хворих, медикаментів, лікарі не отримують обіцяні надбавки. Спілкувався на днях з керівником одної лікарні, де шпиталізують хворих на коронавірус, то він зізнається, що ситуація просто жахлива. Ще трохи, і самі лікарі почнуть бунтувати.

Тільки уявіть: у Житомирську область, де сьогодні антирекорд по хворим на COVID-19, не будуть завозитися ПЛР-тести!

Грошей у коронавірусному фонді нема. Що робить уряд? Він просто вводить нові обмеження. Все йде до того, що людей просто зачинять по домівках другий раз за рік.

І це при тому, що Європа вустами Макрона і Меркель заявила, що другого локдауну не буде. Не буде, бо навіть на багатому Заході люди не витримують. А що вже казати про Україну… Європа не хоче карантину, а наш уряд спить і бачить червону зону по всій країні.

До речі, деякі регіони вже подають до суду на Кабмін через таке знущання. І правильно роблять.

Все літо чиновники хизувалися "великим будівництвом", брехали людям, що країна готова до осіннього спалаху, а вже на початку вересня маємо "великий пшик". Коли такі нездари керують країною, нічого доброго чекати не доводиться.

Віктор Развадовський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...