Він не президент - він офіціант: Зеленський нас усіх обдурив

Олександр Кучеров
Олександр Кучеров

Журналіст, публіцист

Президент Володимир Зеленський

EPA-EFE

Хороші менеджери з продажу знають, що покупцеві треба продати не товар, а мрію. Цим трюком користуються як чесні торговці, так і нечисті на руку ділки, які намагаються втюхати браковану річ в красивій обгортці.

Півтора роки тому нам, звичайним українцям, на виборах президента України, продавали красиву мрію: мир на Донбасі, щасливих пенсіонерів з гідною пенсією, радісну молодь, яка нарешті отримала шанс на хороше життя у власній країні, а не за кордоном, державу, що  процвітає. Всі ми так втомилися від нескінченної брехні і обману, війни і нахабного грабежу, що повірили в слова того, хто так талановито втілився в роль президента в серіалі. Дивлячись на екранного Голобородька, що розсікає столицею на велосипеді, нам здавалося, що ось він - президент, про якого ми всі мріяли.

Через півтора року з'ясувалося, що нам просто втюхали третьосортного клоуна в красивій обгортці, який сильний хіба що в записі проникливого селфі-відео.

І більше ні на що. Країною за фактом правлять іноземці, а нинішній президент зі своїми соратниками більше нагадує угодливого офіціанта з усміхненою посмішкою і фразою: "Чого забажаєте?"

На догоду МВФ Україна розпродає свої землі, іноземці отримують сотні тисяч доларів в наглядових радах, методично доводячи до банкрутства наші підприємства, заводи зупиняються, падіння темпів промисловості, аграрного сектора, та й в цілому економіки - просто безпрецедентне! При цьому бабусі продовжують отримувати інфаркти від платіжок за комунальні послуги, повсюдно через "медичну реформу" закриваються лікарні, медики продовжують отримувати копійки. Дійшло до того, що навіть молоді мами не можуть отримати "бебі-бокси", тому, що їх просто немає!

Нам обіцяли, що всі корупціонери сидітимуть у в'язниці. Де хоч одна кримінальна справа, доведена до кінця? Чи сидять вбивці Павла Шеремета у в'язниці? А мучителі Каті Гандзюк? А яскрава фраза, сказана Порошенком: "Я – ваш вирок", - виявилася не більше ніж передвиборчим пафосом.

Хоча, про що це я. Судячи з тієї різношерстої публіки, яка сидить в стінах Верховної Ради, всі ці вчорашні фітнес-тренери і тамади здатні хіба що листуватися з повіями в робочий час, та радити бабусям в селі продати дворняжку, щоб заплатити за газ. І кнопки натискати, за вказівкою іноземних ляльководів.

Не так давно Зеленський, здається під час візиту до Одеси на багатостраждальний затонулий танкер "Делфі", який вже майже рік не можуть прибрати з пляжу, занепокоївся, як би владу не назвали імпотентною. Знаєте, цей діагноз можна поставити тим, у кого хоча б фізично присутній еректильний орган. А у нинішньої влади, судячи з її безпорадності - його повна відсутність.

Олександр Кучеров

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...