Віктор Развадовський: Мер Житомира Сухомлин провалив роботу, проте знову хоче до влади

Віктор Развадовський
Віктор Развадовський

Голова Житомирського осередку партії "За майбутнє", народний депутат 4 скликань

Facebook

Андрій Дяченко – майбутнє Житомира, а мер Сергій Сухомлин – його ганьба!

Про це пише Віктор Развадовський на своїй сторінці в Facebook.

Не розумію, як взагалі людина, яка не виконала більшість передвиборчих обіцянок, не просто має сміливість дивитися людям в очі, а ще й намагається йти на другий термін?! Як можна спокійно ходити вулицями міста, жителів якого ти фактично обдурив?

П’ять років тому Сухомлин обіцяв знизити суми платіжок за тепло і за воду на 60%, нібито за рахунок модернізації водоканалу і теплокомуненерго. Зараз вже сам зізнається, що нічого не може з цим зробити.

Де впровадження транспортної концепції міста? Чи бачили ми зручні автобуси, зрозумілий графік руху транспорту? Ні.

Мер обіцяв за 5 років перетворити Житомир на зручне і комфортне місто. Але замість цього влада обмежилася реконструкцією тротуарів у кварталі навколо мерії. Обіцяна система одностороннього руху з велосипедними доріжками так і не впроваджена. А тактильна плитка покладена "для краси", навколо сітілайтів, де вона взагалі не потрібна. Замість парків у кожному районі люди отримали лише кілька ледве реконструйованих скверів з парою лавок у центрі міста.

Мер обіцяв створити 3 тисячі робочих місць і перетворити Житомир на центр переробки сільгосппродукції. Але за ці роки так нічого і не зроблено. Молодь продовжує шукати кращої долі за кордоном, а старші люди – доживати віку, ледь зводячи кінці з кінцями.

Звичайно, можна в черговий раз повірити виправданням про "5 років мало", що хтось комусь щось завадив. Але ж ми чуємо це десятиліттями. Той, кому не вистачило часу на виконання обіцянок, має піти у минуле, а житомиряни зроблять вибір на користь МАЙБУТНЬОГО. Переконаний, що Андрій Дяченко на посаді мера зробить все, аби Житомиру не було соромно за свого очільника.

Віктор Развадовський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Loading...