Віктор Медведчук: Чинна влада зневажає історичну пам'ять, знущається над людьми і мовою

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України 

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Вельмишановні учасники бойових дій, ветерани Великої Вітчизняної війни, дорогі жителі Кривого Рогу! Ми сьогодні разом з керівництвом міської та обласної партійної організації, разом з Вадимом Рабіновичем, співголовою нашої партії, прибули на це свято для того, щоб ще раз підкреслити наше ставлення, нашу пам'ять щодо тих, хто загинув на фронтах ВВВ. Наприкінці жовтня щороку по всій Україні відзначається знаменне свято - свято визволення України від фашистсько-німецьких загарбників. Зовсім недавно, 9 травня 2020 року, ми організували святкування і вшанували ветеранів та учасників бойових дій, які, на наше щастя, продовжують жити і жити, по всій країні.

Ми організували ті заходи, які змогла організувати опозиція в умовах специфічного ставлення влади до цього свята. Тут, з вуст керівника ветеранської організації, прозвучали слова, гіркі слова, щодо того, як зневажається пам'ять про перемогу у ВВВ. Як зневажається і як намагаються переписати історію війни, заслуги переможців, і той великий подвиг, який був здійснений радянським народом. Подвиг, який здійснювали українці, мільйони яких загинули на Великій Вітчизняній війні. Честь їм і слава в століттях і в багатьох поколіннях! Саме 9 травня, враховуючи те, що відбувається у нас в країні в останні роки, ми, "Опозиційна платформа – За життя", оголосили про створення "Українського фронту захисту історичної пам'яті" - громадського руху, який має зберегти в пам'яті поколінь той величний подвиг XX століття, який був здійснений радянським народом, який був здійснений українцями у складі радянського народу. Який був здійснений учасниками бойових дій, ветеранами і тими, хто кував цю велику перемогу в тилу. Ми робимо все необхідне для того, щоб змінити спроби тих провокаторів, які намагаються переписати історію.

І я впевнений, що нам під силу не просто не забути той найбільший подвиг, а й передати майбутнім поколінням, що сталося 9 травня 1945 року, що було 28 жовтня 1944 року, якою ціною була досягнута ця перемога. Ми про це пам'ятаємо, і ми будемо це пам'ятати. Я всіх вас, шановні друзі, колеги, в першу чергу учасники бойових дій, ветерани ВВВ, які присутні на цьому святі, вітаю з великим святом – святом визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Віктор Медведчук

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.