Війна з невидимим ворогом: Епідемічна обстановка в Збройних силах України

Командування Медичних сил ЗСУ
Командування Медичних сил ЗСУ

Командування Медичних сил Збройних Сил України

Станом на 16 жовтня в ЗСУ на COVID-19 хворіє 944 особи Міноборони

У Збройних силах України тривають планові заходи щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19. Як епідемія коронавірусу поширюється в українській армії?

Про це пише Командування Медичних сил ЗСУ на своїй сторінці в Facebook.

Станом на 10:00 16 жовтня в Збройних силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 944 особи.

Всього за час пандемії одужало 3126 осіб.

На ізоляції (в тому числі самоізоляції) перебуває 457 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчі три доби, – 54 особи.

На жаль, у Збройних силах України зафіксовано 12 летальних випадків від коронавірусу.
Так, у зв’язку із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, 15 жовтня 2020 помер працівник ЗС України (Львівська область).

Новини за темою: COVID-19 і новий локдаун в Україні: Кількість інфікованих перевищила 5000 за добу

Працівник ЗС гостро захворів 13 жовтня 2020, коли з’явилися задишка та сухий кашель. Цього ж дня звернувся за медичною допомогою та був госпіталізований до відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Новояворівської ЦРЛ з попереднім діагнозом: негоспітальна двобічна нижньодольова пневмонія. Позитивний результат ПЛР-тесту від 14.10.2020.

Незважаючи на надану медичну допомогу, ознаки дихальної недостатності продовжили наростати. 15 жовтня 2020 стан здоров’я паціента значно погіршився, а інтенсивна терапія, на жаль, не дала позитивного результату. За наявної інформацією, чоловік мав хронічні супутні захворювання.

Висловлюємо співчуття близьким та рідним.

За минулу добу зареєстровано 85 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 14 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ" – 1 військовослужбовець, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 4 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – 2 військовослужбовці, Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону – 3 військовослужбовці, Військово-медичний клінічний центр Західного та Південного регіонів – по 1 військовослужбовцю, Запорізький військовий госпіталь – 1 військовослужбовець, Київська МКЛ – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

Вдома під наглядом медичної служби перебуває 71 особа (Київська область – 19 військовослужбовців та 2 працівники ЗС України, Львівська область – 11 військовослужбовців та 1 працівник ЗС України, Одеська область – 8 військовослужбовців, Рівненська область – 3 військовослужбовці та 3 працівники ЗС України, Хмельницька область – 4 військовослужбовці, Вінницька область – 4 військовослужбовці та 1 працівник ЗС України, Житомирська область – 2 військовослужбовці та 1 працівник ЗС України, Дніпропетровська та Чернігівська області – по 3 військовослужбовці, Миколаївська, Волинська, Тернопільська та Чернівецька області – по 1 військовослужбовцю, Закарпатська та Івано-Франківська області по 1 працівнику ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...