Новини » Політика Читать эту новость на русском

Українська влада: Від їжачка в тумані до козлика-зрадника

Анатолій Бурміч
Анатолій Бурміч

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Володимир Зеленський

Офіс президента

Проголосувавши півтора року тому за президента Зеленського 73 відсотками голосів, український народ сподівався на зміну курсу країни, припинення війни, повернення Донбасу в лоно України, припинення руйнівних реформ в медицині та інших сферах, відродження економіки, зниження тарифів тощо. Загалом, люди повірили в усі обіцянки Зеленського, його щирість і що гірше вже бути не може.

Однак, як ми бачимо, все не так. Жодну обіцянку Зеленський як Президент не виконав, більше того, він пішов далі: Мінські домовленості фактично зруйновані, тарифи зросли, медицина продовжує знищуватися навіть незважаючи на епідемію, підприємства закриваються, органи безпеки і правоохоронна сфера на ладан дихають, люди тікають з країни.

Але зате буйним цвітом процвітає корупція, ніхто з нею не бореться, розкрадається бюджет, антиковідний фонд, злодійство на митниці, "скручування" шахрайські в податковій, процвітає "бізнес на крові", кумівство і зрада. Яка ще інформація потрібна владі, щоб хоч якось відреагувати на те руйнування країни і суверенітету, що відбувається на наших очах шаленими темпами? Почитайте заяви Ігоря Уманського, проаналізуйте інформацію, яку озвучує народний депутат Андрій Деркач, інші. На щось хоч відреагуйте!

Раніше я думав, що Президент Зеленський і його свита як той Їжачок в тумані (персонаж з мультфільму), побродить та й вийде на світ Божий, пам'ятаючи про свої обіцянки, дані українському народу. Але ні, він і сьогодні в тумані, більш того, як інший персонаж, Незнайко, захопивши несправну машину, трощить все на своєму шляху – клумби, квіти, дитячі майданчики... А на зауваження і невдачі реагує злісно, як стара Шапокляк (ще один мультяшний персонаж), тільки кому він мститься, українському народові, якого він обдурив?

Цікаво, чому якщо робітник, лікар, учитель, менеджер не виконує те, що повинен і за що йому платять гроші, він іде або його виганяють, а наш Президент, цинічно обдуривши своїх виборців, ще й приколюється, закочує істерики, погрожує... Чому так?

Я відстежував усі поїздки нашого лідера за кордон, нагадаю деякі. Після обнадійливого торішнього візиту до Парижа на зустріч у "нормандському форматі" пішли поїздки до Німеччини, Польщі, Ізраїлю, Відня. Всі вони були провальними, ганебними для Президента Зеленського і в цілому для України. Він не отримав ні результатів, ні овацій, ні схвалень. І ось, нарешті, поїздка в Лондон! Тут вчинили по-іншому: похвалили, схвалили, захопилися, поаплодували, навіть попросили зустрітися з керівником зовнішньої розвідки МІ-6. Виходить, вони спокійно працюють по території України і можуть давати рекомендації та поради президенту незалежної держави.

У зв'язку з цим я згадав ще один мультфільм про козлика, якого три вовки запросили в свою компанію, пригостили, похвалили, дали закурити, випити. Одним словом, сказали йому, що він їх друг і вони його дуже поважають, тільки попросили наступного разу привести з собою друга. Так і дружив козлик з вовками, поки не переводив до них усе стадо.

Цікаво, що попросили від Зеленського в Лондоні? А хіба не видно? Це перш за все дискредитувати Мінський процес, заморозити конфлікт, за всяку ціну не допустити "Опозиційну платформу – За життя" і її представників до влади в регіонах, продовжувати реформи в такому ж ключі з обов'язковим залученням іноземних експертів, а головне - не руйнувати або зменшувати грошові потоки в банки світової фінансової столиці. Надано кадрові рекомендації, налагоджено прямі зв'язки для оперативного реагування на ситуацію.

А ще говорять про руку Москви, ні, пані Кетрін Квін, це ваші руки і ноги, це ваші експерти і радники роблять у нас руйнівні реформи, це ваші представники сидять в наглядових радах українських держпідприємств, це ви втручаєтеся в кадрову політику, в кримінальні справи, це у ваші банки течуть крадені в українського народу і бюджету величезні гроші. Допоможіть повернути хоча б один долар! 

Український народ за свою історію існування проходив через різні випробування, і я сподіваюся і вірю, що нам вистачить імунітету відстояти незалежність і суверенітет нашої країни, відродити економіку і забезпечити гідний добробут народу України. І впевнений, що стрижнем цього імунітету буде "Опозиційна платформа - За життя" з іншими по-справжньому проукраїнськими і патріотичними силами і партіями.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Loading...