Україні потрібна вакцина від коронавірусу. Так купіть у Росії, поки нам її пропонують!

Сергій Розенбаум
Сергій Розенбаум
Російська вакцина від COVID-19 Андрій Рудаков/Bloomberg

Добова кількість хворих на коронавірус перевалила за 11 тисяч. У країні повний хаос - немає ні місць у лікарнях, ні кисню. Скоро люди будуть вмирати вдома, так і не отримавши лікування. 

Про це пише Сергій Розенбаум на своїй сторінці в Facebook Facebook.

А в цей час українська влада запроваджує в країні локдаун вихідного дня, який не вирішить проблеми поширення коронавірусу.

Абсолютно маревне рішення. Україні терміново необхідна вакцина від коронавірусу. Весь світ робить ставку на вакцину, шукає, домовляється, укладає контракти. Наша влада не ворушиться.

Росія готова надати Україні свою вакцину, у якій показник ефективності досягає 92%. Лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук вже домовився про можливість постачання препарату "Супутник V" в обхід величезної черги, в якій стоять 50 країн світу. Наша влада показово відмовилася від цієї можливості. Це при тому, що російську вакцину закуповують такі просунуті країни як Ізраїль, ОАЕ, Саудівська Аравія, Угорщина. Бразилія, Китай, Південна Корея, Туреччина та Індія готові її спільно розробляти. А Єврокомісія дозволила застосування препарату "Супутник V" на території ЄС. Мабуть, у нас особливі вимоги, вищі, ніж в Ізраїлю та ЄС. Маячня.

Добре, не хоче наша влада купувати російську вакцину, нехай спробує купити західну. Тільки потрібно розуміти, що Захід нам нічого не дасть, бо ми там чужі. Навіть вакцина Pfizer, про яку взагалі мало що відомо, і та не піде в Україну, тому що її вже законтрактували країни ЄС, а також США і Японія. Європа купує 340 млн доз. України в цьому списку немає і не буде в найближчі місяці. А вакцина Johnson & Johnson, за словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, з'явиться в Україні не раніше весни наступного року. Це в кращому випадку, адже якщо вакцина виявиться успішною, західні країни будуть її застосовувати для потреб своїх громадян.

Новини за темою: Чому українцям не варто радіти успіху вакцини від COVID-19 розробки Pfizer і BioNTech

Ось і виходить, що крім російської вакцини Україна в найближчі пів року-рік не отримає жодної іншої. Тому логіка нашої влади абсолютно незрозуміла. Виходить, на догоду політичним інтересам наше керівництво готове пожертвувати життями тисяч людей. Тисячі можуть померти через те, що хтось вирішив, що соромно погоджуватися на домовленість, досягнуту Медведчуком. Який абсурд. Ось які пріоритети у Зе-команди.

Сергій Розенбаум

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...