Туреччина вносить значний внесок у вирішення питань безпеки України

Anadolu
Anadolu

Найбільше інформагенство Туреччини

БПЛА "Байрактар" president.gov.ua

Міністр оборони Туреччини провів переговори з президентом України Володимиром Зеленським та українськими міністрами. Важливим пунктом переговорів стала співпраця у галузі оборонної промисловості.

Про це пише Anadolu.

У ході контактів міністра національної оборони Акара в Україні піднімалися питання співпраці двох країн у сфері оборонної промисловості. Стало відомо, що Україна запросила в Туреччини нові безпілотні літальні апарати.

В період важливих кроків у галузі вітчизняної оборонної промисловості, згідно з дорученнями президента Реджепа Тайїпа Ердогана стрімко тривають роботи в напрямку експорту високотехнологічної продукції у дружні і союзні країни.

У ході офіційного візиту міністра національної оборони Туреччини Хулусі Акар (Hulusi Akar) в Україну 10 липня поряд з питаннями оборони і безпеки порушувалася і ця тема.

Акар в межах своєї насиченої програми зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським, міністром оборони України Андрієм Тараном, а також міністром розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігорем Петрашко.

Крім двосторонніх відносин між Туреччиною і Україною, питань оборони і безпеки, важливим пунктом порядку денного проведених переговорів була також співпраця у галузі оборонної промисловості.

Новини за темою: Ердоган в Сирії дав урок Зеленському, як треба вести переговори з Путіним

На переговорах обговорювалися можливості співробітництва по проєктах, пов'язаних з морськими і літальними платформами, порушувалося питання про безпілотні літальні апарати, раніше придбані Україною в Туреччині.

Згідно з отриманою інформацією, українська сторона озвучила запит про придбання нових безпілотних літальних апаратів.

Турецька високотехнологічна продукція оборонно-промислового комплексу, насамперед літаки і ударні БПЛА вітчизняного виробництва, не тільки забезпечує потреби Збройних сил Туреччини, але і вносить значний внесок у вирішення питань безпеки і оборони дружніх і союзних країн.

Сарп Озер

За матеріалами: ІноЗМІРедакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...