Новини » Політика Читать эту новость на русском

Кузьмін: Турчинов особисто несе відповідальність за здачу Криму

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Олександр Турчинов - український політичний і державний діяч, екссекретар РНБО, т.в.о. президента України з 23 лютого по 7 червня 2014

Фото з відкритих джерел

Оригінал на сторінці Рената Кузьміна у Facebook.

Чому "підгоряє" у Турчинова: є Статут армійський, і незалежно від того, отримав солдат чи ні команду, він зобов'язаний захищати кордон, такий же наказ отримують всі військовослужбовці України, і вони зобов'язані, в незалежності від того, був зв'язок телефонний - не був, відключили зв'язок - включили, при нападі озброєного ворога, вони зобов'язані чинити збройний опір. Для того, щоб вони цього не робили, не чинили опір - ось тут вони повинні отримати чіткий наказ. Судячи з того, що ми чуємо від військових, такий наказ був відданий. І у зверненні до Зеленського зазначено, що такий наказ віддав пан-товариш-барин Турчинов. І якщо це так, то відповідальність за втрату Криму несе виключно він, це його прямий обов'язок був захищати країну, захищати територіальну цілісність країни, він цього не зробив. Щобільше, він дав наказ військам відступити. Турчинов повинен опинитися на лаві підсудних і відповісти за злочин.

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.