Новини » Світ Читать эту новость на русском

Трамп заявив про створення найшвидшої "супер-пупер-ракети" у світі

Newsweek
Newsweek

Американський щотижневий новинний журнал

Українсько-американська ракета-носій “Antares” youtube.com

Президент США Дональд Трамп оголосив про розробку "супер-пупер-ракети", швидкість якої в 17 разів перевищуватиме швидкість ракет, наявних на ринку в цей час. 

Про це пише Newsweek.

У п'ятницю, 15 травня, на церемонії представлення нового прапора Космічних сил США президент Дональд Трамп оголосив про розробку "супер-пупер-ракети", швидкість якої в 17 разів перевищуватиме швидкість ракет, наявних на ринку в даний час.

"Просто зараз ми займаємося створенням неймовірного військового обладнання такого рівня, якого ніхто раніше не бачив. У нас немає вибору, нам доводиться це робити, враховуючи тих супротивників, які у нас є", — заявив Трамп під час церемонії представлення нового прапора Космічних сил США.

"Я називаю її супер-пупер-ракетою, і недавно я чув, що вона в 17 разів швидша за ті ракети, які існують прямо зараз. Якщо взяти найбільш швидку ракету, яка у нас зараз є, то, за чутками, у Росії ракети в п'ять разів швидші, а Китай працює над ракетами в п'ять або шість разів швидшими. У нас же — у 17 разів швидше", — сказав він.

Стоячи поруч з президентом, міністр оборони США Марк Еспер (Mark Esper) кивав на знак згоди, доки Трамп говорив. Президент додав, що проєкт зі створення такої ракети тільки що отримав зелене світло, а потім він звернувся до одного з трьох генералів, які теж були присутні на церемонії.
"В 17 разів швидше — ви можете в це повірити, генерал? Це дуже багато, вірно? У 17 разів швидша, ніж ті ракети, які у нас є зараз. Ця ракета — найшвидша у світі, у три рази швидша за всі інші".

Новини за темою: Зоряні війни повертаються: Росія і США вступають у протистояння з підкорення Місяця

У відповідь на запитання репортерів представники Пентагону порадили звернутися за роз'ясненнями до Білого дому. Під час пресконференції прессекретар Білого дому Кайлі Макенані (Kayleigh McEnany) повідомила, що вона поки не може надати жодних подробиць щодо "супер-пупер-ракети".

Президент виявляв особливий інтерес до Космічних сил США з моменту їх створення. У січні, тобто ще до того, як епідемія коронавірусу охопила Сполучені Штати, він представив у твіттері новий логотип Космічних сил, назвавши їх "шостим видом нашої чудової армії".

Хоча Космічні сили США регулярно стають мішенню для різного роду пародій, включаючи новий серіал зі Стівом Карреллом (Steve Carrell) на телеканалі Netflix, їхній бюджет виглядає досить переконливо.

ВПС США вже виділили Космічним силам 15,4 мільярда доларів, і очікується, що протягом наступних п'яти років їх бюджет збільшиться ще на 2,6 мільярда доларів, а велика частина коштів буде витрачатися на закупівлю секретних космічних систем.

Адріан Каррсквілло

За матеріалами: ІноЗМІ

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Loading...