Степанов на посаді міністра – це зовнішнє управління, від якого помирають українці!

Володимир Кацман
Володимир Кацман

Журналіст, політичний експерт

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

Розкажіть, будь ласка, Максиме Степанов, а скільки людей в Україні померло під час пандемії? Але не від коронавірусу, а внаслідок відсутності базового медичного обладнання? Тобто безпосередньо з вашої вини. Ви були в лікарнях? Там мертві лежать просто в коридорах, а палати просто перевантажені.

Ви взагалі в курсі, що протягом року епідемії МОЗ придбало лише 100 дешевих китайських апаратів ШВЛ? Не на область, а на всю Україну. Усвідомлюєте, що нині життя людей залежать від того, чи спрацює ШВЛ "РО-6", який експлуатують уже понад 50 років? Про кисневі концентратори я взагалі мовчу. Здається, ви говорили, що зумієте забезпечити медичним киснем всі ліжка до кінця осені. Де кисень, Степанов?

Звісно, відповісти на ці запитання ви не зможете, навіть якби хотіли. Адже ваше завдання на посаді міністра охорони здоров'я – не працювати, а імітувати. Виконувати вказівки зовнішніх управлінців, вбивати українців тисячами, щоб не плуталися під ногами. Впроваджувати безглуздий "карантин вихідного дня", складати байки про тотальний карантин. Карантин у свята, карантин для бідних, карантин для деяких знаків Зодіаку.

Можливо, я вас здивую, але розв'язувати ключові питання української охорони здоров'я – це не вибирати, який годинник найкраще сьогодні пасує до краватки. Це трохи відповідальніше, ніж визначитися, будете ви сьогодні в "Бреге", "П'яже" чи, може, в "Ролексах".

Йдіть у відставку, Максиме Володимировичу, не ганьбіться. Навряд чи вам вдасться знову заспокоїти совість, виділивши з десятків мільйонів гривень на своїх банківських рахунках гроші сирітці на будинок у селі. Якщо ця совість у вас, звісно, є.

Володимир Кацман

Оригінал на сайті 112.ua

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...