США все ще думають, що санкції - найкраща зброя проти Дамаска, насправді заганяючи Сирію сильніше в кризу

Вуса Асада
Вуса Асада

Авторський канал Іллі Куси про Близький Схід

Президент Сирії Башар аль-Асад Фото з відкритих джерел

Оригінал в Telegram-каналі "Вуса Асада"

В США продовжують вважати, що санкції - це ідеальний варіант вирішення конфлікту в Сирії, і анонсували черговий пакет обмежень проти Дамаска.

У рамках "акту Цезаря", який набрав чинності 17 липня, Вашингтон розширює санкції проти Сирії. Що зміниться - точно не говорять, але опублікують, як тільки буде прийнято рішення на рівні Держказначейства.

Цікаво, що головною метою санкційного тиску в Штатах вважають "поступки від сирійського режиму", і всіляко відкидають звинувачення в тому, що вони бажають повалити уряд.

Але які можуть бути поступки в умовах відсутності дипломатичних каналів для переговорів і тотальної ворожнечі, незрозуміло. Як і незрозуміло, яким чином самі лише санкції і незграбний тиск, від якого страждають люди, можуть вирішити конфлікт, якому скоро буде 10 років.

З такими даними все це якраз і скидається на цілеспрямовану політику з дестабілізації держави аж до її повного руйнування і дезінтеграції за принципом "розділяй і володарюй" з опорою на сирійських курдів, з якими тиждень тому якась американська нафтова компанія підписала договір про розробку сирійських нафтогазових родовищ.

"Вуса Асада"

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...