live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

США розгортають Збройні сили та Національну гвардію для боротьби з COVID-19

Юрій Бутусов
Юрій Бутусов

Журналіст, головний редактор сайту "Цензор. НЕТ"

USNS Comfort (T-AH-20) — шпитальне судно класу Мерсі ВМС США wikipedia.org

Через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 влада США залучає військових для ефективної боротьби з поширенням хвороби.

Про це пише Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

Корпус інженерів армії США готує в 15 штатах і місті Нью-Йорк громадські будівлі до переобладнання на спеціалізовані інфекційні госпіталі. У Нью-Йорку планують відкрити госпіталь на 10 тисяч місць. Для оснащення госпіталів із запасів армії підготовлено 2 тисячі апаратів штучної вентиляції легень і 5 мільйонів захисних масок.

В 27 штатах для протиепідеміологічних заходів мобілізовано 4 тисячі військовослужбовців Нацгвардії. Нацгвардія отримала 500 тисяч експрес-тестів на коронавірус для діагностики хворих.

Приведені в повну готовність з резерву і спрямовані на чергування два найбільші у світі госпітальні кораблі ВМС США - "Мерсі" і "Комфорт". Це два гіганти водотоннажністю 65 тисяч тонн кожен, готові прийняти по тисячі пацієнтів кожен, включаючи по 80 місць для інтенсивної терапії. За планом вони спочатку не будуть приймати хворих на коронавірус, вони призначені для прийому здорових пацієнтів зі звичайними хворобами та травмами і повинні підстрахувати звичайні лікарні в разі їх перевантаження інфекційними хворими.

Новини за темою: Війна за виживання: Для боротьби з пандемією коронавірусу почали задіювати національні армії

Американці обговорюють стратегію застосування військових медиків - є думки, що необхідно створювати лікарські пункти не для інфекційних хворих, а для звичайних хворих. Щоб зосередити найпрофесійніші медичні кадри в основних лікарських центрах на пацієнтах з коронавірусом.

Гостро усвідомлюю, що Україні необхідна радикальна комплексна реформа всіх сил, які у нас зайняті територіальною обороною - ТрО ЗСУ, НГУ, ДПСУ, - в єдину структуру під контролем Міністерства оборони. З точною доктриною застосування для конкретних загроз, у тому числі біологічних, оснащену всім необхідним для різних сценаріїв, і сильну якістю, а не показушними фотосесіями і кількістю намальованих на порожньому місці бригад, командувань і непотрібних прапорців на карті...

Юрій Бутусов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...