"Слуги народу" мають намір звільняти з в'язниці тих, хто довів людину до самогубства

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

З відкритих джерел

Там "Слуги народу" законопроєкт подали про легалізацію евтаназії та декриміналізацію сторонньої допомоги самогубцям.

Про це пише Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

Для цього до Кримінального кодексу планують внести зміни, які звільняють від в'язниці тих, хто допоміг комусь у суїциді. Тепер можна буде безкарно різати опонентів, виправдовуючи орудування ножем або пістолетом необхідністю допомогти нещасним самогубцям позбутися життя.

Фото з відкритих джерел

Вбивці Бузини і Шеремета в очікуванні знакового голосування в Раді можуть радісно потирати руки. Основний ідеолог цього нацистського законотворення - перший віцеспікер Стефанчук. Що ще нового підготували Слуги в цьому році? Господарський кодекс пропонують скасувати, зберігши дію Цивільного кодексу.

Навіщо? Офіційно - для гармонізації законодавства, а фактично - для підготовки до масового пограбування населення та перерозподілу чужої власності у своїх інтересах. Судіть самі. Господарський кодекс, на відміну від Цивільного кодексу, передбачає можливість скасування недобросовісних угод, вчинених господарюючими суб'єктами з метою, противною інтересам держави.

Наприклад, якщо директор державного підприємства незаконно продасть своїм родичам це саме підприємство за заниженою вартістю, то прокурор протягом терміну давності може подати позов про розірвання такої угоди і про повернення майна державі.

Ось Слуги народу і вирішили скасувати Господарський кодекс, а з ним і право держави на захист інтересів українського народу. А заодно з цим Слуги пропонують скасувати і терміни позовної давності, що дозволить переглянути підсумки цивільно- і господарсько-правових угод, укладених багато років тому, але вже, як ви розумієте, не в інтересах держави і українського народу.

Україну очікує масовий перерозподіл власності в інтересах іноземних шахраїв, вітчизняних олігархів і шахраїв — державних чиновників, що представляють Слуг народу. Вони готують Україну та її населення до повного розграбування і подальшого знищення. Нацистський план "Ост", тільки в новій ліберально-демократичній упаковці. А ви, наївні, думали, що країною керують такі собі добрі та веселі клоуни?

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...