Шуфрич про атаку влади на "112 Україна": Для влади свобода слова - порожнє місце

Шуфрич Нестор
Шуфрич Нестор

Народний депутат, голова парламентського комітету з питань свободи слова

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

Оригінал на сторінці пресслужби Нестора Шуфрича в Facebook

Народний депутат, голова парламентського комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич про спробу рейдерського захоплення телеканалу "112 Україна" з боку СБУ: "Вчорашньою спробою захопити 112 канал, використовуючи державну АРМА, Зеленський і його команда продемонстрували, що принципи свободи слова, повага до журналістської діяльності, принципи незалежності журналістів для них пусті слова. Замість того, щоб знаходити аргументи для дискусій, на відкритому для всіх майданчику з популярними телеведучими і опонентами в студіях каналу 112, влада вирішила, що простіше забрати можливість у журналістів доносити інформацію, ніж доводити правоту своїх аргументів.

Рейтинг, що стрімко падає, страх відповідальності перед людьми стає важливішим за будь-які демократичні цінності, гарантом яких, до речі, і має бути Президент України. За останній рік Україна дещо піднялася в рейтингу свободи слова, але впевнений, що вчорашні дії будуть оцінені і знову відкинуть Україну на ганебні лідерські позиції серед країн, де придушуються свобода слова і права журналістів.

Не можу не нагадати, що 9 місяців тому була створена спеціальна слідча комісія з розслідування нібито протиправних дій на телеканалах ZIK, NEWSONE і 112. Хочу зазначити, що жодних доказів у підтвердженні звинувачень знайдено не було. Вчорашня подія, робота слідчої комісії, численні санкції сформованої ще при Порошенку Нацради з питань телебачення і радіомовлення, спроба прийняття закону про медіа - все це ланки одного ланцюга, придушення свободи слова і знищення незалежної журналістики.

Як політик з великим досвідом, хочу сказати ЗЕ-команді, яка трохи більше року тому ще сама прийшла до влади з медіапростору. Війну з журналістами ще не виграв жоден політик у світі, а переможені пішли в історичне небуття назавжди".

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...