САП: Спілкування між прокуратурами через відеоролики і пости в соціальних мережах не відповідає світовим стандартам роботи правоохоронних органів

САП
САП

Спеціалізована антикорупційна прокуратура України

Facebook

Спеціалізована антикорупційна прокуратура звертає увагу Генерального прокурора, що спілкування між структурними підрозділами Офісу Генерального прокурора шляхом зйомки та розміщення відеороликів і повідомлень у соціальних мережах не відповідає світовим стандартам роботи правоохоронних органів.

Про це пише САП на своїй сторінці в Facebook.

Такі дії жодним чином не сприяють утвердженню авторитету органів правопорядку та прокуратури зокрема, а мають зворотній ефект у суспільстві.

Робота САП та НАБУ не узгоджується із старими стандартами роботи правоохоронної системи, а запущений маховик антикорупційної боротьби неможливо спинити, адже він не залежить від прізвищ керівників.

У силу специфіки роботи ми володіємо інформацією та добре розуміємо запущені так званими політичними елітами процеси перепідпорядкування нашої діяльності певним цілям, які не узгоджуються із завданнями кримінального судочинства.

З огляду на це наполегливо закликаємо Генерального прокурора не бути частиною таких процесів, не чинити тиску на прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та не ганьбити правоохоронну систему.

Водночас вкотре інформуємо, що на сьогоднішній день на розгляді Вищого антикорупційного суду перебуває понад 200 кримінальних проваджень за обвинуваченням осіб, які ще 5 років тому могли подзвонити Генеральному прокурору і вирішити усі проблеми у "режимі online".

Однак, попри все, на даний час вони є підсудніми та перебувають в суді на відповідній лаві.

Так само як і сотні інших чинних та колишніх посадовців, політиків, народних депутатів, яких Ви "не можете підвести", є підозрюваними, а кримінальні провадження розслідуються попри спроби позбавити їх такого статусу.

Мільярдні схеми у галузі енергетики, промисловості, добування корисних копалин та інших сферах економічної діяльності припинені внаслідок спільних зусиль Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України.

Ми впевнені, що винні особи обов’язково понесуть передбачену законом відповідальність за вироками. І це мають бути саме вироки, і саме суду, і виключно Вищого антикорупційного суду, а не "хотєлок" слідчого, детектива чи прокурора.

Обсяги справ, у яких суддям Вищого антикорупційного суду необхідно розібратись та поставити крапку, становлять тисячі томів.

При цьому Суд є незалежним та здійснює правосуддя згідно із процедурою, встановленою законом, а не у відповідності до побажань Холодницького, Ситника чи навіть Венедіктової.

З повагою,
Спеціалізована антикорупційна прокуратура

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...