Руками модераторів Facebook зводять рахунки з Рабіновичем, підігруючи бандитам і неофашистам, - Володимир Кацман

Володимир Кацман
Володимир Кацман

Журналіст, політичний експерт

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Сьогодні, напередодні місцевих виборів, соціальна мережа Facebook (Україна) в черговий раз заблокувала акаунт народного депутата, співголови партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадима Рабіновича. Офіційна причина - публікація політика нібито порушує норми спільноти.

Про це написав політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман на своїй сторінці у Facebook.

Ситуація здається вкрай парадоксальною, вважає журналіст, оскільки публікація, через яку опозиційний політик не може ні писати, ні коментувати пости, – це фотографії націоналістів, представників вкрай радикальних сил, які 27 серпня 2020 року на трасі під Харковом розстріляли автобус і по-звірячому побили його пасажирів – членів організації "Патріоти - За життя".

Цікаво й інше: опротестувати рішення про блокування акаунта не вдалося – "з технічних причин" сервіс не міг прийняти заявку.

Що це – збіг або для модераторів українського Facebook розстріл автобуса, звірячі побиття, підпали офісів політичних партій, націоналістичне свавілля на вулицях – це норма, а публікація списків цих "героїв", щодо яких порушено кримінальні справи і винесено навіть судовий вирок, – це "порушення правил конфіденційності" і блокування?

Можливо, адміни українського Facebook не знають, що розстріл людей під Харковом отримав величезний резонанс не тільки в українському, а й світовому співтоваристві.

В іншому випадку блокування сторінки Вадима Рабіновича можна розцінювати як сплановану акцію, спрямовану особисто проти нього і політичної сили "Опозиційна платформа – За життя" акурат за чотири тижні до виборів.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.