Розенбаум: Медведчук домовився про постачання в Україну вакцини від коронавірусу, але влада не бажає рятувати життя українців

Сергій Розенбаум
Сергій Розенбаум
Фото з відкритих джерел

Голова політради "Опозиційної платформи – За життя", народний депутат Віктор Медведчук домовився про постачання в Україну вакцини від коронавірусу, в черзі за якою стоять 50 країн, проте влада не бажає рятувати життя українців. 

Про це на своїй сторінці у Facebook пише політичний експерт і блогер Сергій Розенбаум.

Наводимо його повідомлення дослівно:

Дивовижний цинізм демонструє українська влада щодо своїх же людей. Нашій країні пропонують вакцину від коронавірусу позачергово, а наша влада просто ігнорує. Ціна такого ігнору – сотні, а може тисячі людських життів. І все заради політичних ігрищ.

Глава політради ОПЗЖ Віктор Медведчук домовився з президентом Росії Володимиром Путіним про можливість поставок в Україну російської вакцини від коронавірусу "Супутник V" – єдиної готової вакцини у світі. Єдина умова – щоб Україна офіційно відправила запит. Тут навіть не потрібно Зеленському особисто дзвонити Путіну і просити чогось. Медведчук вже попросив за нього. Просто відправте запит і рятуйте життя українців.

Щоб ви розуміли – черга на російську вакцину сьогодні вже становить 50 країн і понад 1,2 млрд доз. Іншої вакцини у світі поки немає. Чому ці 50 держав попросили Росію надати їм вакцину, а Україна ні? Невже нам плювати на життя людей?

Замість цього Зеленський і його команда спускають гроші, які повинні були бути спрямовані на боротьбу з вірусом, на дороги. І для видимості ведуть переговори про майбутні поставки європейської вакцини. А коли вона буде? Через пів року? Рік? Скільки людей ще має померти, щоб наша влада одумалася?

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.