Росія передала Донбасу допомогу для боротьби з COVID-19 на сотні мільйонів гривень. А Україна ввела блокаду

Сергій Розенбаум
Сергій Розенбаум

ОРДЛО

Фото з відкритих джерел

Росія передала Донбасу ліки, тести, засоби захисту, дезінфектори. Україна досі тримає Донбас у блокаді. Росія передала Донбасу ШВЛ, кисневі концентратори, пульсоксиметри. Україна не виплачує пенсії українцям на Донбасі. Росія передала Донбасу допомоги на 150 млн грн. Україна ж заблокувала КПВВ і не впускає українців з Донбасу.

Про це пише Сергій Розенбаум на своїй сторінці в Facebook Facebook.

Абсурд? Ще який. Офіційний Київ заявляє, що Донбас – це українська територія, там живуть наші люди, українці. Це на словах. На ділі ж Україна кинула цих людей. Кинула в буквальному сенсі - ніякої допомоги в боротьбі з коронавірусом не надала. Це при тому, що боротьба з заразою ніби як інтернаціональна і не бачить кордонів.

Буде показово, якщо російська вакцина з'явиться на Донбасі, а в решті України ні, тому що влада Зеленського від неї відмовилася. Чекатимуть ще рік чи два, поки Європа зробить свою. А ви, люди дорогі, вмирайте, поки чиновники будуть чекати. Так посольство США наказало.

Цинічно, чи не так? Росія пропонує українцям допомогу, і при цьому її називають агресором. А як тоді повинні називати Україну жителі Донбасу? Поки офіційний Київ буде вести таку політику, ніколи він не доб'ється повернення Донбасу в Україну. Якщо він взагалі хоче цього повернення. Дії українських політиків говорять яскравіше за їхні слова. Здача територій в наявності. Хтось за це повинен відповісти.

Сергій Розенбаум

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...