Новини » Політика Читать эту новость на русском

Прийнятий закон "Про розвідку" - загроза втрати суверенітету в секторі безпеки

Анатолій Бурміч
Анатолій Бурміч

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Цим законом передбачено створення територіальних (обласних) розвідувальних підрозділів, які зможуть проводити оперативно-розшукові та оперативно-технічні заходи на території України по всіх громадянах Фото з відкритих джерел

Сьогодні ВР України ухвалила закон № 2412-Д "Про розвідку".

На вказану тему було багато публікацій, дискусій, в тому числі і за моєю участю, а тому не буду повторюватись та відзначу лише основне.

Цим законом порушуються 5, 6, 8, 19, 32, 85, 92, 95, 106, 107, 129 ст.ст. Конституції України, а також вимоги діючих Кримінального кодексу, Кримінально-процесуального, бюджетного, закону "Про рахункову палату".

Цим законом передбачено створення територіальних (обласних) розвідувальних підрозділів, можливість проведення оперативно-розшукових та оперативно-технічних заходів на території України по всіх громадянах.

Все це буде санкціоновано спеціальним суддею на підставі розвідувальної справи (не ОРД чи кримінальної справи), без реєстрації рішень і, звичайно, без необхідного прокурорського нагляду.

"Слуги народу" разом з іншими так званими патріотичними депутатами створили в Україні копію Служби безпеки, яка буде поза правовим полем збирати інформацію по різних напрямках та проблемах на території нашої держави.

Ці розвідувальні органи будуть керуватися неконституційним розвідувальним співтовариством та будуть під наглядом незрозумілого цивільного демократичного контролю.

Нинішня влада власними руками заклала під себе міну, яка вибухне у будь-який час. Я навіть не кажу, що по опозиційним партіям ця копія Служби безпеки буде працювати коли, де і як захоче.

Прийняття цього антиукраїнського закону є прямою загрозою втрати залишків суверенітету та керованості з боку держави органами безпеки.

В разі підписання закону №2412-Д Президентом будемо звертатися до Конституційного суду України з метою відстоювання суверенітету та незалежності нашої держави.

Анатолій Бурміч

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...