live

Президентські вибори в США: Чи виграє Байден у Трампа після відходу Сандерса

Пономар Олег
Пономар Олег

Політичний оглядач

Сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс і ексвіцепрезидент та сенатор від штату Делавер Джозеф Байден Фото з відкритих джерел

Після відходу Берні Сандерса з президентських перегонів Джо Байден залишився єдиним кандидатом від Демократичної партії США. Та чи зможе він заручитися підтримкою електорату Сандерса й перемогти у виборах?

Про це пише Олег Пономар на своїй сторінці в Facebook.

Кілька моментів у зв'язку з тим, що Байден залишився єдиним кандидатом від Демократичної партії на президентські вибори.

Як я писав у березні, у Сандерса нормальне і шанобливе ставлення до Байдена і вони нормально й інтенсивно спілкуються (за активної участі Обами) з метою об'єднати зусилля максимально для того, щоб і всі виборці Сандерса проголосували за Байдена - Vote blue - no matter who!

У листопаді саме явка буде вирішальним фактором (що вища явка, то вищі шанси Байдена, оскільки виборець Трампа прийде на дільниці у будь-якому випадку). Чотири роки тому деякі виборці Сандерса (через персональну антипатію до Клінтон) залишилися вдома і Трамп переміг (але навіть так Клінтон набрала на 3 млн голосів більше, це американська система виборів зіграла свій жарт). Тому повторю: а) цього разу буде зроблено все правильно, б) особистих непорозумінь немає, є хороша співпраця.
Трамп намагається знову вбити кілок між Сандерсом і Байденом. Трамп робить все, щоб Сандерс був ображений на керівництво Демократичної партії, Трамп закликає виборців Сандерса голосувати за Трампа.

Ще про явку

У Трампа виборець організований (фанатики завжди організовані). І тут з'являється фактор коронавірусу. Восени, можливо, потрібно буде голосувати поштою (про перенесення виборів не може бути й мови). Так ось Трамп всіляко перешкоджає і блокує спроби прийняти закон про голосування поштою (він каже, що це ненадійно, хоча це брехня). Адже він знає, що його виборець прийде і незважаючи на вірус, і це його шанс. Тому боротьба за закон про голосування поштою буде наростати, якщо небезпека коронавірусу до осені не зменшиться.

Далі

Хтось в коментарях вчора питав - як протистояти демонізації Байдена, яку проводять кремлівська і трамповська пропаганда (зараз у них нова фішка - нібито у Байдена проблеми зі здоров'ям, що є абсолютною маячнею і брехнею. Байден всього на 3 роки старший за Трампа і його психіка в мільйон разів здоровіше Трампа. Про моральні і професійні якості я навіть не кажу).
Я не знаю, як цьому протистояти.
Тільки факти, правда.

Але... Я особисто з трампістами дискусій не веду і переконання, аргументування не практикую. Дійшов висновку, що коли мізки хакнуті - це практично не лікується. Але це мій досвід - кожен вирішує сам.

І наприкінці

Вчора вийшло найсвіжіше опитування (викладу в першому коментарі) - Байден випереджає Трампа на 8 пунктів у президентському загальнонаціональному рейтингу.
Гарного дня всім.

Олег Пономар

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...