Операція "Відплата": Як Азербайджан ліквідував міністра оборони Нагірного Карабаху

Haqqin
Haqqin

Азербайджанський інформаційно-аналітичний та моніторинговий портал

Ймовірне місце вбивства міністра оборони Нагірного Карабаху Джалала Арутюняна Скріншот із відео
Азербайджанський інформаційно-аналітичний і моніторинговий портал опублікував відео ліквідації міністра оборони і командувача армією оборони Нагірно-Карабаської республіки Джалала Арутюняна. Операцію провели азербайджанські спецслужби і міністерство оборони країни. Удар було завдано по автомобілю, в якому перебував міністр, з оперативно-тактичного середньовисотного БПЛА.
 
Про це пише Haqqin.

У розпорядженні haqqin.az опонилося сенсаційне відео ліквідації одного з головних військових злочинців в Карабасі — командувача окупаційною армією в Карабасі Джалала Арутюняна. В результаті блискучої операції, розробленої і здійсненої Міністерством оборони спільно зі спецслужбами Азербайджану, був встановлений і взятий під спостереження службовий автомобіль Джалала Арутюняна. Постійне зовнішнє спостереження здійснювалося за допомогою безпілотного літального апарату. Переконавшись у тому, що Арутюнян в автомобілі і слідує на одну з бойових позицій, по автомобілю було завдано удару з оперативно-тактичного середньовисотного БПЛА.

Азербайджанська влада звинувачує Джалала Арутюняна у скоєнні особливо тяжких військових злочинів на території Азербайджану з 1992 року. Арутюнян брав активну участь у здійсненні терористичних дій щодо мирного азербайджанського населення в період окупації, а згодом увійшов до складу військового керівництва сепаратистського утворення.

Новини за темою: Які ж реальні втрати Азербайджану та Вірменії у війні за Нагірний Карабах?

Азербайджанська влада закликає всіх учасників військових злочинів скласти зброю і негайно підкоритися вимогам законної влади. В іншому випадку уряд Азербайджану залишає за собою право продовжити операцію "Відплата", що передбачає ліквідацію всіх військових злочинців на міжнародно визнаній території Азербайджану.

Зазначимо, що практика ліквідації розшукуваних військових злочинців, обвинувачених у вчиненні нелюдських і терористичних дій, застосовується в діяльності спецслужб і особливих підрозділів армій США, Ізраїлю, Росії, Туреччини та інших передових держав.

За матеріалами: ІноЗМІ

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...