Новини » Політика Читать эту новость на русском

Олексій Куракін: Недоумство і відвага "нових, зелених" осіб

Олексій Куракін
Олексій Куракін

Журналіст

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Ідіоти – головна проблема "революційної" влади (Геннадій Устинов, журналіст)

Оригінал на "Кореспондент

Недоумство і відвага. На жаль, це про нашу владу. Спочатку вони відважно надувають щоки – "готові на все" заради миру на Донбасі, мужньо присвоюють самим собі звання "майстрів спорту" по боротьбі з коронавірусом, мають намір сміливим наскоком вирішити кризу навколо Конституційного суду... а, по факту – раз по раз! – вся країна переконується в недоумстві всіх цих "нових, зелених" осіб.

Ось, будь ласка – стільки було галасу навколо рішення КСУ, так голосно завивали "соросята" під вмілим керівництвом посольства США, як багато було гучних погроз з боку президента: перемогти якісь "темні сили", відбити наскоки "іноземних держав" і щось там вирішити за допомогою вулиці!

Що маємо в "сухому залишку"? У парламенті, на погоджувальній раді депутатських фракцій, створена робоча група, яка до 1 грудня має... розробити нові законопроєкти з питань електронного декларування та діяльності Конституційного суду України.

Так, весь галасливий пафос "зеленських" злився в інформаційну каналізацію. У посольстві США понуро складають списки на нагородження медаллю "Недоумкуватий державник". (Здогадайтеся – хто швидше за всіх стане повним кавалером подібної нагороди?) Тобто, і проєкт Зеленського про розпуск КСУ, і проєкт спікера Разумкова про відсутнє в правовому полі України "відновлення норм", які були скасовані КСУ, можна сміливо здавати в макулатуру.

А великі "реформатори" з дипломами "трускавецьких курсів" підуть єдино можливим шляхом, який передбачає реалізацію сценарію Віктора Медведчука щодо виходу з кризи. Замість того, щоб городити город юридичної вакханалії, опозиційний політик із самого початку запропонував розробити нові норми та положення, а потім прийняти нові редакції антикорупційних законів на засіданні Верховної Ради. Тепер "зеленським" доведеться зайнятися своєю прямою справою – ні, поки ще не чищенням сараїв – а виправленням антикорупційного законодавства в частині, яка порушує Конституцію.

Логічно, що саме голова політради "Опозиційної платформи – За життя" запропонував такий сценарій виходу з кризи навколо КС. Адже Медведчук є одним з "батьків" сучасної Конституції України, а запропонована ним модель парламентсько-президентської республіки працює з 2004 року. І як досвідчений конституціоналіст він прекрасно розуміє, що подібні кризи вирішуються не "глибокою заклопотаністю" заходу, "фішечками" і погрозами суддям "вулицею", а копіткою законотворчою роботою.

Але якщо пригоди конституційних "хунтят" викликають в адекватних людей лише напади гомеричного сміху, то від діяльності "майстрів спорту" з подолання пандемії COVID-19 хочеться плакати. Стрічка "корона-новин" в Україні викликає у свідомості лише картини апокаліпсису.

За словами головлікаря Полтавської міської лікарні Анатолія Глібова – в області стаціонари завантажені на 86%. Ще трохи, і пацієнтів з коронавірусом нікуди буде класти. У лікарнях не вистачає медиків, пацієнти киснем дихають по черзі, а трупи часом нікому вивозити.

У Черкасах жінка з позитивним тестом на коронавірус змушена була народжувати на вулиці, прямо під зачиненими дверима лікарні.

У Кривому Розі, Запоріжжі та Дніпропетровській області зафіксовані випадки відмови в госпіталізації пацієнтам з важкими симптомами через відсутність місць у лікарнях.

До слова, а скільки нових лікарень було побудовано в Україні з початку пандемії!? Ах, так – левова частка грошей з коронавірусного фонду була витрачена на "Велику аферу", де бюджет ремонту (будівництва) лікарень виявився в 12 (!) разів менше бюджету будівництва доріг: 20216,7 млн грн проти 1680,0 млн грн.

А що ж наші "майстри спорту"? О! Вони працюють! В поті чола народу. Лікуються "як звичайні, прості люди" у Феофанії, бездумно вводять карантин вихідного дна... вибачте – дня, добивають малий бізнес, терміново шукають кисень для лікарень – тому як друга хвиля людей, що задихаються,  заповнила лікарні несподівано, залишають простих людей виживати за принципом "рятуйся хто як може". І на виконання наказу посольства США "Україна не купуватиме російську вакцину!" зайняли вже звичну позу приниженого поклону – просять лідерів західних держав посприяти в постачанні вакцини.

Так, прем'єр Шмигаль заявив, що першу партію вакцини від коронавірусу – вісім мільйонів доз, Україна зможе отримати... у другому кварталі 2021 року.

Правда, ще ніяких конкретних домовленостей немає, контрактів немає, а в планах західних виробників вакцини Україна поки відсутня від слова "зовсім".

В активі ж у нашого уряду лише дзвінок Зеленського канцлеру Меркель зі слізним проханням – не забути своїх відданих васалів. Ах, так – і "двопалатна підтримка" з боку США.

А другий квартал закінчується в червні 2021 року.

Схоже, що з таким урядом, ми й третю хвилю пандемії (осінь 2021 року) зустрінемо з найбільш "ефективними" на сьогодні противірусними засобами – портретом Бандери, "мовою" і вишиванками.

На жаль, це недоумство не перемогти. Здавалося б – в Офісі президента ще з березня є запропонований Медведчуком антикризовий план.

Що передбачає безліч "страховок" для простих людей і малого бізнесу: від кредитних канікул до списання заборгованості громадян за ЖКГ, держрегулювання цін на соціально значущі товари, збільшення субсидій, скорочення витрат на держапарат та інше.

Не подобається прізвище Медведчук? Назвіть це – "геніальний план чудового Зеленського"! Або Шмигаля. Або Зеленського-Шмигаля. Ніхто ж не проти.

Ще в жовтні опозиційний політик Медведчук, в ході зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним, отримав попередню згоду на постачання вакцини Супутник – V в Україну.

І? А нічого! "Україна поки не виявляла бажання ... головне – зрозуміти, хоче цього Україна для своїх громадян чи не хоче ..." – зазначив у своїй заяві прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Ми допоможемо [Зеленському – домовитися про постачання вакцини, авт.], у нас немає політичних амбіцій, тому що йдеться про інтереси людей!" – озвучує свою позицію – що відповідає громадському запиту! – Медведчук.

Як горохом об стіну! Україна (в особі "зеленських" і "соросенят") виходить лише жовчю заздрості до опозиційного політика, який поки єдиний, хто слухає і чує суспільство, адекватно реагує на запити більшості громадян і пропонує розумне, конструктивне та дієве розв'язання гострих кризових проблем.

І, думаю, Медведчук знову виявиться правий у своєму твердженні, що відмова уряду України від закупівель російської вакцини – "це маразм".

Чому? Та просто тому, що масове постачання російської вакцини в регіони РФ і країнам-партнерам почнуться вже в листопаді-грудні 2020 року (вакцина пройшла третю фазу клінічних випробувань), а ми будемо гордо і понуро чекати поки наші "великі друзі" прищеплять і убезпечать самих себе – багаті країни, а потім зійдуть і до "колоній".

До речі! Зараз саме час "зеленським" присісти за вивчення праць матеріалістів-діалектиків. Гегеля, наприклад. Напружити свій міжушний вакуум і спробувати зрозуміти: накопичення кількості "нагород" за різний ступінь державно-розумової відсталості неминуче приведе їх до нової якості. До якості "політичних трупів". Всі ці "нагороди" скоро складуть критичну масу у свідомості виборця, і почнеться ланцюгова електоральна реакція. Будемо сподіватися, що керована реакція – на найближчих позачергових виборах.

Але ж реакції бувають і некеровані. А Ростов не гумовий.

Олексій Куракін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...