Новини » Політика Читать эту новость на русском

Німецький оборонний гігант показав війну найближчого майбутнього

Defense Express
Defense Express

Інформаційно-консалтингова компанія яка висвітлює питання оборонно-промислової політики, військово-технічного співробітництва, а також політики оборони і безпеки держави

Rheinmetall показав A-UGV у дії Defense Express

Німецький оборонний гігант Rheinmetall показав своє бачення війни майбутнього. На полі бою "першу скрипку" в наземних операціях виконуватимуть бойові дрони. Головний "акцент" зроблено на убезпеченні військових, які можуть перекласти на дрони всі ризиковані операції.

Про це пише Defense Express.

​Наземні бойові дрони стають одним з головних трендів розвитку сухопутної компоненти.

Німецький оборонний гігант Rheinmetall показав своє бачення війни майбутнього, в якій "першу скрипку" у наземних операціях будуть виконувати бойові дрони.

Компанія виклала у мережу два відео, в яких продемонстровані наявні розробки, а також перспективні напрацювання, підкресливши концептуальні переваги та можливості новітніх систем на полі бою.

На першому відео Rheinmetall продемонстрував "наживо" зняте відео, в якому спецпризначенці за допомогою дронів A-UGV "виконують" антитерористичну місію. Завдяки модульній конструкції ці дрони можуть призначатись для різних цілей: знищення противника, розвідки та спостереження чи перевезення вантажу.

Новини за темою: Війни майбутнього, або Як конфлікт в Нагірному Карабасі відправив танки на звалище історії

Головний "акцент" зроблений саме на безпеці військових, які можуть перекласти на дрони всі ризикові операції. Наприклад, під час "зачистки" будівлі першим в неї "входить" дрон із бойовим модулем.

Спостереження за противником можливо вести за допомоги A-UGV з потужною системою, яка складається з оптичних та тепловізійних сенсорів, а також РЛС, яка підіймається на щоглі над деревами чи іншими укриттями. А перевезення особистих речей бійців, боєприпасів та іншого спорядження, вага якого у реальних операціях досягає 40 кг, здійснює транспортний дрон.

У другому 3D-анімаційному ролику Rheinmetall показав бойові дії за допомогою цілого сімейства наземних дронів, які здатні самостійно виконувати місії на полі бою.

Особливу увагу приділено використанню A-UGV, які оснащені пусковими установками для запуску баражуючих боєприпасів та малокаліберних високоточних ракет.

Зазначимо, що колісний наземний дрон A-UGV був публічно продемонстрований у 2017 році. Це повністю автономна бойова машина, яка здатна перевозити до 600 кг, оснащуватись різноманітним озброєнням та іншим обладнанням. Завдяки шасі 8х8 вона має високу прохідність, розганяється до 40 км/год, а також форсує водні перешкоди уплав зі швидкістю 5 км/год.

Нагадаємо, що збройні сили Великої Британії вже замовили першу тестову партію A-UGV від Rheinmetall для дослідної експлуатації у рамках створення роботизованих піхотних підрозділів. А армія США замовила понад 600 наземних дронів MUTT, які призначені для транспортування вантажів та евакуації поранених.

В Україні ще у 2016 році був продемонстрований аналогічний за можливостями дрон "Фантом", проте він і досі чекає на свій шанс зацікавити вітчизняне Міністерство оборони.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...