Невизнання ВРУ виборів у Білорусі: Втрата важливого торгового партнера на догоду інтересам Заходу

Могильницький Максим
Могильницький Максим

Адвокат з кримінальних справ

Перше засідання Верховної Ради IX скликання, 31 серпня 2019 року Zoya Shu/112.ua

Верховна Рада України проголосувала за визнання нелегітимними президентські вибори в Білорусі. Народні обранці продовжують відстоювати інтереси західних партнерів?

Про це пише Максим Могильницький на своїй сторінці в Facebook.

Дозволю собі коротко висловитися щодо засудження Верховною Радою "недемократичних" виборів у Білорусі.

По-перше, депутати продовжують відстоювати інтереси західних партнерів, ігноруючи наші власні. Тобто депутати вже, м'яко кажучи, не зовсім наші.

Дивимося інформацію про торговельно-економічне співробітництво між Україною та Білоруссю. Бачимо, що прямі інвестиції в Україну тільки за перший квартал 2020-го становлять 20,4 мільйонів доларів США.

Серед наших торгових партнерів з країн СНД Білорусь займає почесне друге місце. Серед країн світу - шосте. І ким же ці діячі Білорусь замінити планують? Про це, мабуть, знову не подумали.

По-друге, особисто мене здивувала заява про неприпустимість залучення сил ОДКБ і РФ для врегулювання ситуації в Білорусі. Хотілося б нагадати, що Україна не є ні членом даного союзу, ні учасником міжнародних угод. Кого ж, скажіть на милість, цікавить думка наших депутатів з цього приводу?

Новини за темою: ЄС не визнає Лукашенка легітимним президентом та планує переглянути стосунки з Білоруссю

Особливо мене розвеселив заклик відпустити всіх затриманих, які мають власну альтернативну думку. Та що ви говорите? По-моєму, нам слід показати Білорусі приклад, відпустивши всіх, кого в Україні позбавили волі за "власну альтернативну думку".

Розумію, що нашого поточного суверенітету не вистачило б і для того, щоб комарику сором прикрити. Проте, настільки грубе втручання у внутрішні справи сусідньої держави, та ще й собі на шкоду, тягне Україну далеко за межу добра і зла.

Максим Могильницький

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...