На відміну від інших, Медведчук є справжнім патріотом своєї країни

Сергій Розенбаум
Сергій Розенбаум

Віктор Медведчук

"Опозиційна платформа - За життя"

Оригінал на сторінці Facebook Сергія Розенбаума

Які ж все-таки разючі профани тепер в Україні при владі. Причому вражають вони не тільки уяву українців, а й, на жаль, наше здоров'я. Подивіться самі, Медведчук зробив за Зеленського всю його роботу, а "зелений" ще й носом крутить. Що зробив Медведчук, запитає мене який-небудь недалекий читач?

Медведчук поїхав у розпал пандемії в Росію і за одну зустріч домовився з Путіним про постачання в Україну російської вакцини, якої поки немає аналогів у світі. Один тільки штрих – в черзі за "Супутник V" сьогодні стоять понад п'ятдесят держав планети: Ізраїль, Об'єднані Арабські Емірати та ще цілий список! Що зробив у відповідь на це Зеленський? Нічого.

Що ми можемо для себе винести із ситуації, що склалася? Та те, що, якщо по-чесному, то справжнім патріотом своєї країни є саме Медведчук, Медведчук зі своєю командою намагається врятувати якомога більше українських життів, поки Зеленський, який награвся в шоу-бізнес, грається в політику. Грається мільйонами життів, грається там, де потрібно чітко працювати та показувати результат, адже занадто великі ставки в цій грі не на життя, а на смерть.

Питається, про яку взагалі політику може йтися, коли в країні лютує коронавірус, лікарні не справляються і просто виставляють нещасних хворих на вулицю, як нещодавно сталося з однією жінкою з міста Бобровиця, що на Чернігівщині. Питається, як в. о. посла США в Україні Христина Квін може публічно наказувати нашій владі та особисто Зеленському відмовитися від рятівної російської вакцини. І, нарешті, питається, як президент на пару з урядом – тобто, найняті (!) нами (!!!) на роботу чиновники – можуть прирікати мільйони співгромадян на можливу смерть від ковіду, коли є антидот, причому він близький настільки, що варто тільки руку простягнути. Простягнути руку, щоб тисячі українців не протягнули ноги, як би страшно це не звучало.

Так от на всі ці "питається", ні в мене, ні в української влади, ні взагалі ні в кого немає відповідей, що, звичайно ж, пригнічує. Навіщо нам президент, Кабінет Міністрів, Міністр охорони здоров'я та ціла купа чиновників, якщо вони не можуть допомогти нам? Точніше, навіть навпаки, якщо вони роблять все можливе, щоб максимально скоротити чисельність нашого народу. Хіба їм недостатньо того, що люди й так усіма правдами та неправдами залишають нашу країну? Знаходять будь-яку можливість, щоб виїхати за кордон, що страхітливим чином позначається на демографії України.

Нам постійно втюхують якісь байки про ті чи інші голодомори на території Радянської України в 30-ті роки. Скажіть, а чому, якщо ви такі чесні, то впритул не бажаєте бачити катастрофу української нації сьогодні, коли злидні, еміграція і хвороби просто фізично знищують мільйони українців?! Лицемірство.

Так от, особисто мені дуже хотілося б, щоб наші "зелені" державні мужі, нарешті, взялися за розум, перестали на кожному своєму кроці слухати так званих європейських партнерів, які, на жаль, не бажають Україні й українцям нічого хорошого, і почали б проводити самостійну політику, спрямовану, перш за все на захист інтересів мільйонів простих українців. Так, як це робить Медведчук, чия послідовність в служінні своєму народу не може не викликати поваги!

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.