Ми живемо в тихому болоті, яке час від часу вибухає скандалами

Володимир Бистряков
Володимир Бистряков

Композитор, піаніст, шоумен

 

Медичний центр МВС "Нові Санжари" було обрано через те, що це заклад державного рівня, який можна було швидко звільнити без будь-яких проблем poltava.to

Протести в Нових Санжарах через евакуйованих з Китаю українців та іноземців з метою посадити їх в карантин демонструють провал роботи всього уряду, який повинен піти у відставку.

Таку думку висловив Володимир Бистряков в ефірі телеканалу ZIK.

Про ситуацію в Нових Санжарах. Так спонтанно це все не відбувається. По-перше, для України це дуже погана антиреклама у всьому світі. Видно, що влада сьогодні не справляється ні з насущними проблемами, ні з такими моментами, які сьогодні виникають. І потім, ось ми знаходимося зараз в першому акті цієї трагедії, вже другий акт буде серйозніше. Це коли у них настане контакт з тими, хто приїде, уявляєте, який стан у людей, які зараз їдуть в автобусі до свого місця призначення, а їх там зустрічає розлючена юрба, що це буде далі? Знову-таки, кому це все потрібно, давайте подумаємо.

Уряд має піти у відставку, і чим раніше, тим краще. Я згадав такий жарт, що чим раніше приїжджає швидка допомога, тим точніше у неї діагноз. Я хочу сказати, що ось цей випадок – це маркер для всієї роботи всього уряду.

Таке відчуття, що ми живемо в такому тихому болоті, яке час від часу вибухає і ось ці самі випадки відбуваються.

Те ж саме може статися з мостом Патона, який може обрушитися, з тією самою дамбою на "Київському морі". І потім ми задумаємося і почнемо робити щось. Нещодавно залило Ocean Plaza, про це давно знали, але поки не залило – ми не ворухнулися.

Ми так живемо, ми вже звикли жити в такій радісній-нерадісній непонятці, і час від часу щось таке трапляється.

Володимир Бистряков

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...