Ми те, що ми їмо: Їжа, яка сприяє старінню

ABC
ABC

Іспанська загальнонаціональна щоденна газета

Хамон, іспанський національний делікатес flickr.com

Неправильне харчування сприяє старінню. Якщо їсти продукти глибокої переробки кожен день, теломери стають коротшими. Їх вважають біологічним годинником життя клітин. Від чого варто відмовитися вже зараз?

Про це пише ABC.

Ми те, що ми їмо. Ніхто вже не сумнівається в тому, що наш раціон впливає на нинішнє і майбутнє здоров'я. Погане харчування може призвести до появи зайвої ваги, підвищити ризик хронічних захворювань (серцево-судинні захворювання, діабет, рак), а також зробити нас більш вразливими до інфекцій через ослаблення імунітету.

До того ж неправильне харчування сприяє старінню. Згідно з останнім дослідженням фахівців Центру біомедичних досліджень з проблем ожиріння і харчування (CIBEROBN), прикріпленого до Університету Наварри, надмірне споживання продуктів глибокої переробки прискорює старіння клітин, оскільки коротшають теломери, кінцеві ділянки хромосом.

Теломери, за відкриття яких у 2009 році була вручена Нобелівська премія з медицини, — це довгі ділянки ДНК, які постійно повторюються і захищають кінці хромосом від природного скорочення. За словами Елізабет Блекберн (Elizabeth Blackburn), що відкрила теломери, їх можна порівняти з пластиковими наконечниками на шнурках черевик. "Чим довше наконечники, тим менше ймовірність того, що кінці шнурка розтріпаються. Що стосується хромосом, то чим довші теломери, тим менша ймовірність того, що клітина передасть сигнал про пошкодження". Навпаки, погіршення стану теломерів може скоротити життя клітини.

Більше трьох порцій

Іспанське дослідження зовсім недавно було опубліковано в журналі American Journal of Clinical Nutrition. Керувала ним професорка Університету Наварри і член Центру біомедичних досліджень з проблем ожиріння і харчування Амелія Марті (Amelia Martí). У дослідженні вона зосередилася на вивченні впливу раціону на цілісність генетичного матеріалу або ДНК, особливо теломерів, які вважають біологічним годинником життя клітин. Вони можуть зменшуватися через старіння або з інших причин, як, наприклад, неправильне харчування.

Найважливіше і новаторське відкриття полягає в тому, що якщо на день є більше трьох порцій продуктів глибокої переробки, стан теломерів погіршується і вони швидше коротшають. Ці результати на молекулярному рівні підтверджують результати інших масштабних досліджень, які раніше проводилися в Іспанії, Франції і США. Недавно вчені прийшли до висновку, що збільшення випадків передчасної смерті пов'язано з надмірним споживанням продуктів глибокої переробки.

Впізнати продукти глибокої переробки в супермаркеті дуже легко. "Вони не складаються з одного інгредієнта. Навпаки. На етикетках таких продуктів можна знайти довгі списки інгредієнтів, більше п'яти. Зазвичай це ароматизатори, барвники, емульгатори та інші добавки. Вони містять велику кількість калорій (насичені жири) у вигляді цукру або солі. Крім того, це продукти промислового виробництва. В них міститься дуже мало мікроелементів (вітамінів, мінералів), необхідних для підтримання здоров'я, — розповідає "А-Бе-Се Салюд" (ABC Salud) доктор Амелія Марті.

Проблема цих продуктів у тому, що вони дуже смачні, апетитні і дуже часто їх не потрібно готувати або вони готуються досить швидко. Тому багато людей їх і споживають. Карбонатні і прохолодні напої, перероблене м'ясо, кондитерські вироби, молочні коктейлі та десерти, багато солодких сухих сніданків або піца, вироблена в промислових масштабах, — ось кілька прикладів продуктів глибокої переробки. В останньому дослідженні споживання таких продуктів пов'язали зі скороченням теломерів. "Однак також продукти глибокої переробки викликають черевне ожиріння, через що утворюється вісцеральний жир. З цим пов'язують діабет другого типу, інфаркти міокарда та інсульти. Підвищуються показники смертності від серцево-судинних захворювань і раку", — попереджає доктор Марті.
В дослідженні Центру біомедичних досліджень з проблем ожиріння і харчування взяла участь велика група учасників старше 55 років. Протягом довгого часу за ними спостерігали вчені Університету Наварри. У дослідженні також брали участь фахівці у сфері превентивної медицини Мігель Мартінес, Гонсалес (Miguel A. Martínez-González) і Марія Біс Растрольо (Maira Bes Rastrollo).

Що ми їмо найчастіше

Продукти глибокої переробки, які їли учасники експерименту в порядку зменшення, включали: молочні десерти (збиті вершки, морозиво, коктейлі, сир пті-сюіс), перероблене м'ясо (хамон, чорізо, варена ковбаса, салямі, паштет, кров'яна ковбаса, сосиски, гамбургери, собрасада), кондитерські вироби (мафіни, пончики, круасани та інші тістечка або солодощі не домашнього приготування), печиво і солодкі напої.

Що стосується кількості, то зазвичай одна порція становить 250 грамів, за винятком деяких продуктів. Наприклад, одна порція коктейлю — це склянка або 200 мл, сир пті-сюіс — одна упаковка або 100 грамів; збиті вершки — чашка або 200 мілілітрів; один гамбургер; одна скибочка хамона; кров'яна ковбаса — 50 грамів; сухі сніданки — 30 грамів.

Як такий раціон сприяє старінню? "Теломери можуть зменшуватися через запальні процеси у клітині або окисний стрес. Такі продукти сприяють виділенню медіаторів запалення і прискорюють окисні процеси", — пояснює професор Амелія Марті.

Дотримуватися здорового харчування з понеділка по п'ятницю, але наїдатися досхочу продуктами глибокої переробки у вихідні теж не найкраща ідея. "Шкода, завдана запальними і окислювальними процесами, накопичується, але різні фактори можуть посилити її. Наприклад, вік людини, стан здоров'я, спосіб життя (сидячий або активний), споживання алкоголю і тютюну, які безпосередньо впливають на цілісність теломерів", — зазначає дослідник.

Христина Гаррідо

З матеріалами: ІноЗМІ

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...