Мулик: За попередніми результатами виборів, партія Медведчука перемогла на півдні та сході України

Владислав Мулик
Владислав Мулик

Конфліктолог, офіцер СБУ в запасі

Фото з відкритих джерел
"Опозиційна платформа - За життя", за попередніми результатами виборів, перемогла на півдні та сході України. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив конфліктолог, офіцер СБУ в запасі Владислав Мулик.
 
Наводимо текст його повідомлення дослівно:
 
Перші результати...
 
Частина.1
 
Партія Медведчука перемогла на півдні та сході України.
 
"Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука на місцевих виборах перемогла на південному сході України. Це закономірний результат, якщо врахувати активність політичної сили та її ідеологічну повістку.
 
Вибори продемонстрували, як би не хотілося цього не помічати чинній владі, але південний схід України голосує за дві найважливіші проблеми - мир і економічне відновлення. Саме цим займається партія Медведчука і він сам особисто. Саме Медведчук розробив мирний план для Донбасу, який схвалили всі сторони, крім Києва. Медведчук домовився про зняття з українських підприємств санкцій РФ. Медведчук отримав згоду РФ на закупівлі газу Україною за зниженими цінами. Влада це все ігнорує.
 
Але ж в 2019 році "Слуга народу" йшла на вибори якраз з повісткою Медведчука. І перемогла. Тобто, виборець дав чіткий сигнал Зеленському і його команді – які питання повинні стояти на чолі української політики. За рік після парламентських виборів ситуація з їх рішення не тільки не рушила з мертвої точки, але і взагалі погіршилася. Економіка падає, мирні переговори в глухому куті.
 
А ось Медведчук якраз активно працював зі своєю повісткою. І ось результат. ОПЗЖ бере південно-східні регіони, показуючи відмінний результат навіть у великих містах, де традиційно сильні місцеві політичні проєкти. До слова, про них. Ні блок Кернеса, ні партії Філатова і Труханова не братимуть участі в парламентських виборах. Тому на загальноукраїнських виборах ОПЗЖ ще більше посилить свої позиції. А що "слуги"? А "слуги" вже навіть не треті. Цей проєкт помер, несіть новий.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.