Молчанов: Американці борються з Медведчуком брудними методами

Кирил Молчанов
Кирил Молчанов

Політолог

Голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"
Американці борються з Медведчуком брудними методами. Тому що інакше не можуть нічого з ним вдіяти. Таку думку висловив полытолог Кирило Молчанов у Фейсбук.
 
Американська корпорація Google за вказівкою американської влади заблокувала Youtube-канал українського політика, голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука. Лідер української опозиції давно став кісткою в горлі заокеанських дядечок, і перед місцевими виборами американці вирішили закрити канал спілкування Медведчука з інтернет-користувачами. Канал, відео на якому за півтора року подивилися майже 160 мільйонів разів.
 
Розрахунок зрозумілий - з популярністю Медведчука у Вашингтоні давно не можуть змиритися. Американські санкції нічого не дали, спроби руками українських правоохоронних органів знайти щось на Медведчука теж не увінчалися успіхом. Телеканали Медведчука українська влада на догоду американців спробувала відібрати, але це вже було б занадто нахабно і тхнуло відвертим беззаконням. Тому у Вашингтоні вдарили там, де найпростіше.
 
Google давно співпрацює з американським урядом і спецслужбами. У компанії просто немає вибору, інакше антимонопольні органи просто знищать її. Колишній співробітник Агентства національної безпеки Едвард Сноуден зізнався, що АНБ відстежує внутрішню мережу Google. І це почалося дуже давно і добровільно. Це підтвердив і засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж. За його словами, спецслужби США впроваджені в американські технологічні компанії і впливають на них, виконуючи вказівки уряду.
 
Медведчук для Вашингтона - головний ворог в Україні. Тому що він методично підриває основи американського зовнішнього управління, встановленого в Україні після 2014 року. Поки партії влади і псевдоопозиції називають США "західним партнером" і голосують у раді за всі хотілки Вашингтона, Медведчук і ОПЗЖ розкривають американські схеми з розграбування України. А розслідування, яке запустив Медведчук за фактом роботи американських біолабораторій в Україні, загрожує вийти на міжнародний рівень і продемонструвати, що громадяни залежних від США країн використовуються американцями в якості піддослідних кроликів. Саме тому США так приховують від українців те, що відбувається за стінами цих лабораторій. Медведчук обіцяє після зміни влади в Україні розсекретити цю таємницю.
 
Крім того, Медведчук так ненависний у Вашингтоні, тому що намагається знищити бізнес-схеми американських еліт, які вони розгорнули в Україні. США хочуть посадити Україну на американську газову і вугільну голку. Саме з цією метою Ручна влада України відмовилася від більш дешевої російської сировини – на догоду США. Медведчук же домовився з Росією про відновлення поставок російського газу, значно дешевше, що дозволило б українцям отримувати дешевші комунальні послуги.
Аналогічно з санкціями. Київ за вказівкою із Заходу ввів санкції проти Росії, за що отримав Зворотні санкції. Вони зруйнували безліч українських підприємств, позбавили тисячі українців роботи. Медведчук домовився з Путіним про зняття цих санкцій з деяких підприємств.
 
І справа ж стосується не тільки економіки. А навіть банального виживання людей. У розпал пандемії офіційний Київ за вказівкою США (так, саме так, оскільки посольство США своїми вустами заборонило Україні купувати вакцину у кого-небудь ще, крім самих США) відмовляється закуповувати російську вакцину від коронавірусу. Медведчук поїхав до Москви, домовився з Путіним, щоб ця вакцина потрапила в Україну в обхід величезної черги, але Київ каже ні. Нехай люди вмирають, але у Росії не купимо, США заборонили.
 
Все це не просто цинізм, це злочини США проти українців, який викриває Медведчук. Люди прозрівають. А це найбільша загроза для зовнішнього управління. Канал Медведчука в Youtube подивилися майже 160 млн разів за півтора року. Це втричі більше, ніж канали Зеленського, Порошенка, Тимошенко, Садового, Саакашвілі, Ляшка та інших політиків. 65 мільйонів переглядів на каналі Зеленського, який зробив акцент саме на соцмережі – яскравий приклад того, що провладна повістка не цікава українцям. Опозиційні погляди Медведчука популярні набагато більше.
 
Це відбивається і на рейтингах партій. ОПЗЖ вже сьогодні має 22% підтримки українців з тенденцією до зростання. Прозахідні партії втрачають рейтинги, а "слуги народу", через пару місяців можуть втратити лідерство, поступившись його ОПЗЖ. Завдання американців - не допустити, щоб на базі ОПЗЖ було сформовано новий уряд, оскільки це означатиме кінець зовнішньому управлінню в Україні.
 
Саме тому ми бачимо, що США не цураються навіть таких низьких методів як блокування Youtube-канал головного опозиційного політика України. Але ж це ще й незаконно. Цікаво, що буде далі. Ця боротьба стає все більш брудною.
 
Кирило Молчанов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Loading...