Марчевський: "Опозиційна платформа - За життя" Медведчука просто "з'їла" слуг народу на півдні і сході України

Артем Марчевський
Артем Марчевський

Генеральний продюсер телеканалу "112 Україна"

Фото з відкритих джерел

"Опозиційна платформа - За життя" просто "з'їла" представників "Слуги народу" на півдні та сході України. Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

Наводимо текст його повідомлення дослівно:

ОПЗЖ Медведчука просто "з'їла" слуг на півдні і сході України. Конкурентів більше немає.

За підсумками кампанії можна зробити висновок, що у "Опоплатформи" Медведчука на південному сході України більше немає конкурентів. "Слуги народу" за рік розгубили всю довіру, яку їм надали люди в цьому регіоні.

ОПЗЖ взяла досить пристойний відсоток і тому може претендувати на входження в правлячу коаліцію в радах багатьох міст.

Ну, успіхом для партії став вихід у другий тур їх кандидатів в Одесі і особливо - в Києві. Успіх у Харкові, Миколаєві, Запоріжжі, Слов'янську. Високі результати в Житомирі та Сумах.

Якщо говорити окремо про Київ - то для "слуг" взагалі повний провал: більше 30% на виборах до парламенту трансформувалися в 10% в міськраду. Це і є реальна підтримка "слуг" у столиці.

І така ситуація по всьому регіону на південь і схід від Києва. "Слуги народу" як політичний проєкт закінчився. ОПЗЖ як політичний проєкт – ще навіть не почав своє зростання.

Якби вибори до парламенту були б сьогодні - в парламенті точно б не було монобільшості у "Слуг", а фракція ОПЗЖ була б значно більшою і сильнішою. А значить, інтерес жителів південного сходу України, досягнення миру на сході, зростання числа робочих місць, відновлення економічних зв'язків з Росією, захист російської мови – були б головними темами в парламенті.

А прем'єром був би не той, для якого 9 Травня не є святом.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.