Київська влада придумала, як змусити школярів не любити гімн України

Борислав Береза
Борислав Береза

Український політик, блогер

Фото з відкритих джерел

Оригінал на сторінці Борислава Берези у Facebook

Я в школі ненавидів зобов'язалівку. Мене каламутило від обов'язкової ранкової політінформації щовівторка. Викликав нудоту будь-який примус. І мене відвертало від усього того офіціозу, який насаджували в школі.

І тепер за рішенням Київради школярі перед уроками будуть зобов'язані співати гімн України. Кожен день. Кращого щеплення від любові до гімну України, ніж зобов'язалівка і придумати не можна було. Знову замість смислів намагаються форму підсунути. На Майдані гімн співали не тому, що треба, чи було чиєсь розпорядження, а тому, що це були пориви душі та елементи об'єднання. Ніхто не випускав наказ, що кожен день люди повинні співати гімн на Майдані о 8:30. І ми співали його разом. Без наказу або примусу зверху. Давайте підемо далі та зобов'яжемо на всіх держпідприємствах співати гімн щоранку. Тих, хто відмовиться - вішати на дошку ганьби. А за деякий час зобов'яжемо і приватні компанії починати робочий день з обов'язкового групового виконання гімну. Це буде дуже показушно-показово. І реакція людей передбачувана.

Запропонували це "свободівці". Київрада це підтримала. Краще б зробили для дітей в школах додаткові гуртки та групи з вивчення історії України з цікавими лекторами. Я розумію, що вибори скоро, але треба ж думати й про наслідки. І про те, як діти за пару тижнів будуть ставитися до цієї зобов'язалівки. Але від такого рішення пахне совком. І якимось показним патріотизмом.

Борислав Береза

 


Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...