Кузьмін: Влада збирається розправитися з головним свідком у справі Венедіктової - директором КП "Пуща-Водиця" Єгоровим

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Ірина Венедіктова Фото з відкритих джерел

Влада збирається розправитися з головним свідком у справі генпрокурора Ірини Венедіктової - директором КП "Пуща-Водиця" Євгеном Єгоровим. Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін у Telegram.

Наводимо текст його повідомлення дослівно:

Скандал з генпрокурором набирає обертів, про нього написали практично всі вітчизняні ЗМІ: від 5-го каналу до 112-го, від "Обозревателя" до Шарий.net. І тільки генпрокурор Венедіктова, завжди така балакуча, цього разу мовчить. І президент Зеленський теж. І вся фракція "Слуга народу"... Ну, з ними все зрозуміло.

А тепер інсайд з ГПУ. Вчора в ГПУ надійшла команда встановити і показово покарати всіх, хто причетний до витоку в ЗМІ венедіктівських дачних махінацій, а також, увага (!), зробити все, щоб Єгоров не зміг дати проти генпрокурора та її благодійників викривальних свідчень. Десь вже таке було. Де? У справі Гонгадзе. Там теж людина з голосом Кучми вимагала від людини з голосом Кравченка "заткнути рота" журналісту-викривачу. Чим все закінчилося ми пам'ятаємо. Тепер Єгоров? Ну тільки спробуйте зачепити Єгорова, ідіоти. Це ж потрібно бути такими тупими! Ви повинні тепер не вбивати і не садити у в'язницю, а берегти цього Єгорова як найдорожчий свій скарб. Від його свідчень тепер залежить не тільки доля генпрокурора, від нього тепер залежить доля прем'єра Шмигаля, президента Зеленського, а значить доля майбутніх виборів і всієї країни. Уявляю собі резонанс від свідчень Єгорова про все, що йому відомо про Венедіктову і її дачної афері, про те хто і які команди йому давав, чим ці команди мотивував і що говорила йому сама генпрокурор при особистих зустрічах в Пущі. Думаю,"сядуть усі". А поки потрібно побажати Єгорову твердості духу і терпіння. І ще. Піти на прийом до послів "Великої сімки" і до посла ЄС в Україні і щиросердно розповісти їм всю правду-матку. А заодно і про політичний притулок поклопотати, про всяк пожежний...

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.