Кузьмін: Влада має намір визнати понад 200 тис. українців, які отримали паспорти РФ, іноземцями і вислати їх до Росії

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел
Резніков озвучив план чинної влади з реінтеграції Донбасу: визнати більше 200.000 українців, які отримали російські паспорти, іноземцями, вислати їх до Росії або дозволити жити в Україні, але в статусі іноземців.
 
Іншими словами, жителів Західної України, які отримали паспорти, скажімо, Польщі, Румунії чи Угорщини, влада вважатиме українцями, що володіють усіма передбаченими Конституцією цивільними правами, а ось жителів Донбасу, які отримали паспорти Росії — безправними іноземцями, яким буде заборонено не тільки участь у виборах, а й проживання в Україні більше 183 днів у році.
 
А тепер скажіть, Зеленський правда хоче миру? Він дійсно хоче повернути території і людей? Він президент усіх українців? Тепер ви розумієте хто він, цей Зеленський і що являє собою нинішня влада? Україна давно перетворилася країну, в якій хамство, нахабство, брехня, обман, безсоромність, зрада, націоналізм і ворожнеча народів стали основними елементами внутрішньої політики. Що з нами стало?
 
Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Loading...