Кузьмін: Майдан і збройне захоплення влади - це абсолютно різні речі

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Євромайдан, Київ, 2014 рік Фото з відкритих джерел

Оригінал на сторінці Рената Кузьміна у Facebook.

"Соросятня" повинна назавжди усвідомити: Майдан і збройне захоплення влади - це абсолютно різні речі. Майдан - це тисячі мирних протестувальників, романтична атмосфера і чисті помисли. Майдан - це дозволений законом досвід, який надихнув багатьох. А збройне захоплення влади під прикриттям Майдану - це зовсім інша історія, історія, пронизана злочинними намірами і корисливими спонуканнями.

І не потрібно змішувати Майдан і злочинне захоплення влади заради незаконного особистого збагачення. У Майдані брали участь тисячі українців, а Україну грабували два десятки мерзотників, які примазалися до Майдану у своїх злочинних інтересах. Не потрібно нам розповідати про те, що Майдан стояв за Порошенка і Турчинова і Парубія з Пашинським!

І те, як соросятня з "Голосу" так збудилася з цього приводу - дуже показово. Вони хочуть змішати в купу два абсолютно різних поняття і тим самим вигородити злочинців. Не вийде. Майдан - це громадянський досвід, а неконституційне захоплення влади - це злочин, за який мерзотники повинні відповісти.

Публікую заяву Віктора Медведчука генеральному прокурору про вчинення кримінального правопорушення групою депутатів фракції "Голос", "Європейська солідарність" і "Слуга народу". Сподіваюся, на справедливе та ефективне розслідування.

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...