Кузьмін: Країною управляє команда корупціонерів, злодіїв, шахраїв і лукавих пройдисвітів

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел
Країною управляє команда корупціонерів, злодіїв, шахраїв і лукавих пройдисвітів. Таку думку висловив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Фейсбук.
 
Наводимо текст повідомлення дослівно:
 
Коли чергова нікчема з партії "Слуга народу" буде повчати вас як потрібно жити і любити Батьківщину, ознайомте морального виродка ось з цим далеко не повним переліком:
 1. "Слуга народу" Медяник в телефонному листуванні стверджував, що є "смотрящим" за ГПУ і висловлював готовність "порішати" в ній будь-які питання.
 2. "Слуга народу" Скороход заявила про те, що депутати фракції отримую "чорну" зарплату в конвертах за правильні голосування.
 3. "Слуга народу" Яременко в сесійній залі по телефону замовляв повій.
 4. "Слуга народу" Лерос заявив , що Офіс президента є розсадником корупції в Україні, а його керівник "Слуга народу" Єрмак за хабарі призначає ключових чиновників на посади.
 5. "Слуга народу "Третьякова запропонувала стерилізувати бідних, які народжують"неякісних дітей".
 6. "Слуга народу" Юрченко був затриманий за хабар в 200.000 $ , яку отримав за правильне голосування в Раді.
 7. "Слуги народу" - 11 членів податкового комітету звинувачувалися в отриманні хабара за голосування на засіданні комітету за корупційний законопроект про посередників на ринку оціночних послуг.
 8. "Слуга народу" Потураєв притягнутий до адміністративної відповідальності за корупцію, а саме за незаконне недекларування майна.
 9. "Слуга народу" Брагар запропонував бабусі продати собаку і вирученими грошима розплатитися за комуналку.
 10. "Слуга народу" Радуцький під час епідемії коронавірусу продав захисні маски з державного резерву в Китай, після чого МОЗ змушений був купувати маски в тому ж Китаї за завищеною ціною.
 11. "Слуга народу" Ткаченко, що володіє 50% акцій Одеської кіностудії, протягнув через Раду закон , що дозволяє йому ж прибрати до рук залишилися 50%.
 12. "Слуга народу" Венедиктова вселилася в державну резиденцію за підробленими документами і платить за проживання на 100.000 грн менше , ніж належить за законом.
 13. "Слуга народу" Стефанчук відшкодовував з держбюджету гроші за оренду квартири, яку він знімає у своєї ж тещі.
 14. "Слуга народу" Зеленський незаконно не задекларував багатомільйонні угоди з державними облігаціями.
 15. Він же обіцяв не користуватися державними резиденціями, а віддати їх дітям. Сам же вселився в державну резиденцію, а дітей-сиріт поселив в намети поруч зі своєю резиденцією.

І це далеко не повний перелік "подвигів" команди Зеленського, що пафосно називає себе "Слугами народу", але і цього вистачить для того, щоб зрозуміти: країною керує команда корупціонерів, злодіїв, шахраїв і лукавих пройдисвітів. Випадково опинившись у владі і, користуючись повною безкарністю, вони просто знищують залишки української державності. Ви ще раз проголосуєте за них на виборах?

 
Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.