Мулик: Степанова - у відставку! Його робота просто провальна, країна не підготувалася до другої хвилі коронавірусу

Владислав Мулик
Владислав Мулик

Конфліктолог, офіцер СБУ в запасі

Глава МОЗ Максим Степанов

Фото - kmu.gov.ua

Оригінал на сторінці Владислава Мулика в Facebook.

"Хто там тимчасові? Злізай!" (с)

Пана Степанова - у відставку!

Негайно.

Поки ситуацію ще можна виправити.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що не збирається йти у відставку.
А дарма, бо робота Степанова просто провальна. Країна не підготувалася до другої хвилі коронавірусу, кількість хворих зростає з кожним днем і перевалила за 15 тисяч/добу, а міністр не спромігся оприлюднити який-небудь план боротьби з пандемією. Тоді навіщо нам такий міністр, який веде країну до прірви?
 
Міністерство охорони здоров'я за цей рік не закуповувало апарати ШВЛ, КТ і кисневі станції, а просто передало гроші, виділені на боротьбу з вірусом, на дороги. Це злочинне рішення, яке повинні розслідувати правоохоронні органи. І якби Степанов був адекватним міністром, він би висловив протест і пішов з посади ще влітку. Але ні, він своїм мовчанням схвалив цю злочинну недбалість уряду.
 
Все, чим може похвалитися Степанов, - це збільшення кількості ПЛР-тестів. Але відбувається це завдяки збільшенню потужностей приватних лабораторій,за що українці платять зі своєї кишені – по 1-1,5 тис. за тест. Тобто МОЗ просто розвиває приватний медичний бізнес. А де лікувати українців, якщо госпіталі в жахливому стані і там не вистачає ліжко-місць?
 
Ну а ситуація з карантином – це взагалі нижче дна. З подачі Степанова був введений локдаун вихідного дня, а потім міністр виходить і каже – так він взагалі був безглуздим. То може, Степанов зі своєї кишені нехай компенсує збитки тисячам українців, яких ті зазнали через ідіотські недокарантини? Хто відповість за цей непрофесіоналізм?

Знову ніхто?

То нехай Степанов!)

Владислав Мулик

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...