live

Кошмарний сценарій Білла Гейтса: Мільярдер вийшов на стежку війни з коронавірусом

CNBC
CNBC

Американський кабельний і супутниковий телеканал новин бізнесу

У лютому Білл Гейтс заявляв, що Фонд Білла і Мелінди Гейтсів витратить на боротьбу з COVID-19 до 100 мільйонів доларів EPA-EFE

Співзасновник транснаціональної компанії "Microsoft" Білл Гейтс продовжує робити прогнози щодо поширення коронавірусу в США. Ще в 2015 році американський бізнесмен попереджав, що найбільшою загрозою для мільйонів життів у найближчі десятиліття буде не війна, а хвороби.

Про це пише CNBC.

Ключові моменти:

  • Співзасновник "Microsoft" Білл Гейтс назвав пандемію коронавірусу "кошмарним сценарієм";
  • При цьому він передбачив, що смертність від COVID-19 в США, поки спалах не буде повністю пригнічений, буде нижче попередніх прогнозів від 100 000 до 240 000 чоловік;
  • Гейтс сказав, що якщо громадяни продовжать дотримуватися карантину та самоізоляції, ситуація має виправитися до кінця цього місяця.

За словами одного із засновників "Майкрософт" (Microsoft) Білла Гейтса, пандемія коронавірусу — це "кошмарний сценарій", але число загиблих буде нижче, ніж передбачали деякі, в тому числі президент Дональд Трамп.

Трамп минулого тижня передбачив, що поки спалах COVID-19 не буде повністю пригнічений, в США загинуть від 100 000 до 240 000 чоловік, повторивши прогнози радника Білого дому з охорони здоров'я Ентоні Фаучі (Anthony Fauci).

"Якщо дотримуватися самоізоляції, ми вийдемо з кризи з набагато меншою кількістю смертельних випадків", - повідомив Гейтс Крісу Воллесу в неділю в ефірі "Фокс Ньюз" (Fox News). Він сказав, що "дуже важливо" постійно називати ці цифри, щоб люди розуміли всю серйозність ситуації.

За станом на неділю в США було зареєстровано щонайменше 312 245 підтверджених випадків захворювання, у тому числі понад 8 500 смертельних випадків. По всьому світу зареєстровано понад 1,2 мільйона хворих і мінімум 65 711 смертей.

Новини за темою: Сенат США виділяє рекордну суму в історії Америки для боротьби з коронавірусом та його наслідками

Гейтс, який залишив у минулому місяці правління "Майкрософт", щоб зосередитися на благодійності, заявив, що якщо люди продовжать дотримуватися самоізоляції та карантину, ситуація повинна почати виправлятися до кінця цього місяця.

"Це кошмарний сценарій, тому що передача респіраторних вірусів від людини до людини може зростати в геометричній прогресії", — припустив він. "І знаєте, якби ми продовжували ходити на роботу і подорожувати як зазвичай, ця крива так і зігнеться, поки не заразиться достатньо людей. Маса людей звернеться до лікарні, і буде безліч смертей".

Гейтс передбачив, що все "по-справжньому нормалізується лише тоді, коли у нас з'явиться вакцина, доступна практично в усьому світі".

Заявивши, що пандемія коронавірусу — це "суперпогано", Гейтс все ж визнав, що це не найгірший випадок, пославшись на низьку смертність від COVID-19 порівняно з іншими хворобами на кшталт віспи.
Раніше Гейтс припустив, що США втратили свій шанс обійтися без обов'язкового карантину і закриттів, тому що забарилися з відгуком на пандемію.

В 2015 році Гейтс попередив, що найбільшою загрозою для мільйонів життів у найближчі десятиліття буде не війна, а хвороби. З того часу було зроблено лише 5% необхідних заходів, щоб запобігти пандемії на зразок коронавірусу, припустив Гейтс.

"Важко вкладати у щось гроші, коли точно не знаєш, відбудеться воно чи ні", — сказав він. "Я впевнений, що після такого величезного удару, гроші будуть вкладені".

У лютому Гейтс заявив, що Фонд Білла і Мелінди Гейтсів витратить на глобальний відгук на COVID-19 до 100 мільйонів доларів.

Майк Уейленд

За матеріалами: ІноЗМІ

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...