Хто винен у тотальному провалі "Слуг народу"?

Марина Данилюк-Ярмолаєва
Марина Данилюк-Ярмолаєва

Журналіст, автор та влогер "Без Цензури", медіаконсультант, політтехнолог, політичний аналітик

Фото з відкритих джерел

25 жовтня в Україні відбулися чергові місцеві вибори, на яких обирали депутатів сільських, селищних і міських рад, а також сільських, селищних і міських голів. Відповідно до екзит-полів й паралельних підрахунків, правляча партія "Слуга народу" значно втратила довіру у громадян. Хто винен?

Про це пише Марина Данилюк-Ярмолаєва на своїй сторінці в Facebook.

1. Особисто Володимир Зеленський із повісткою про примирення із Росією. Із намаганням забрехати війну на Донбасі. Із абсолютним небажанням за 1,5 роки розібратися в державному управлінні та пошукати кадри кращих за монозбрід із "Кварталу 95". Особисто Володимир Зеленський, який покриває ОАСК. Особисто Зе, який планува привести російського генерала на позиції с.Шуми.
 
2. Єрмак. Це вирок голові Офісу президента України. І зриву його руками справи "вагнерівців". Тотальній корупції. Бажання нагнути в своїх інтересах кожного. Мафами і зйомками керувати — це не управління державою. Всі ці мутки, фокіни і машеньки грають проти "продюсера Валєнтіна".
 
3. Інформаційна політика від Мендель, Подоляка і окремих "Слуг народу" — Кравчук, Тимошенка. Всіх тих, які за влучною оцінкою колись Геннадія Корбана на фейсбуці — мали б "продовжувати ксерити папірці і розносити каву", а не закони писати. Усе це ваше загравання із Діаночками і Шаріями — гарний подзвін по вашій нікчемності у професіі медійних консультантів та політтехнологів.
 
 
4. Сергій Трофімов, відповідальний за співпрацю ОПУ з регіонами по лінії обласних та районних держадміністрацій — провалив свою роботу. Треба було більше терти із священиками у Києво-Печерській Лаврі. Та домовлятися на ничку із Деркачами.
 
5. Арахамія із заявами про корабельні сосни і скорочення арміі.
 
6. Пихата чепуха типу Дубінського і Бужанського. Коли ти бачиш ці фейси — це найкраща вакцина проти того, щоб рука навіть не намагалась поставити галочку за "Слуг".
 
7. Особисто Баканов і Венедіктова, які ходять на дні народження до депутатів ОПЗЖ. І займаються, чим попало, аби не прямими обов’язками по захисту суверенітету та боротьбою з корупцією.
 
8. Шмигалі із "вільними економічними зонами" на користь олігархів. Жріть своє лайно разом. Дуже тішать низькі цифри СН у регіонах. Тепер вам треба іти і просити дозволу у регіональних лідерів, а не ламати їх через коліно.
 
9. Ставка Зеленського на олігархат. Люди втомились від цих "віденських змов" за віскарями.
 
10. Небажання поставити "бабушку" в стійло. Всі ці реверанси в бік Коломойського і його товаришів Суркісів зіграли із ОПУ поганий жарт. Селфі є, а реальної влади нема. Ситуація для ЗЕ в регіонах нині набагато гірша аніж в 2019 році.
 
Марина Данилюк-Ярмолаєва

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Loading...