Керівника "Укравтодору" Кубракова корупціонери намагаються зняти з посади за допомогою журналістів-розслідувачів

Сергій Іванов
Сергій Іванов

Журналіст

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков Фото з відкритих джерел

Відео, про яке я щойно говорив у стрімі на своєму ютуб-каналі. Голова "Укравтодору" Кубраков виклав записи розмов керівника ГО "Українська дорожня асоціація" Гриненка, яка об'єднала штатних розпильщиків автодорожніх бюджетів і яка зараз переживає скрутні часи у зв'язку з "Великим будівництвом". Гриненко (до речі, колишній помічник депутата Артура Герасимова) розповідає, як він за допомогою інформаційних атак планує прибрати з посади Кубракова.

Про це пише Сергій Іванов на своїй сторінці в Facebook.

Цитати претендують на нетлінність. "Будем сбивать, пока не будет того, который будет с нами работать". Або "Бери, блять, взятки. Взятки брали все главы "Укравтодора", но не выкидывали с рынка наши компании. Вот что он сделал". Це довбана жерсть, як на мене, на яку має бути негайна реакція правоохоронних органів.

Ну а найприкріше особисто для мене те, що ці розмови компрометують та підривають довіру до програми журналістських розслідувань "Бігус.Інфо", яка в даній ситуації чомусь грає на боці Гриненка та його партнерів. Сподіваюсь, журналісти якось прокоментують цей збіг.

Сергій Іванов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...