Кадровий голод президента: Замість лави підсудних — крісло міністра культури

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України

Олександр Ткаченко

telekritika.ua

У парламенті проголосували за призначення міністром культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, який є фігурантом кримінальної справи про корупцію у сфері культури.

Про це пише Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

А ось і реакція чинної влади на крик про допомогу одеських кінематографістів: МВС і ГПУ повідомили, що не знайшли ніяких підстав для будь-якого реагування, а "монобільшість" обдарувала фігуранта кріслом міністра. Публікую відповіді великих начальників і нагадую заявникам, що захист порушеного права є обов'язком громадянина і патріота, а боротьба зі свавіллям влади — справа непроста і в деяких випадках небезпечна. Але, як відомо, дорогу здолає той, хто йде...

Документ за посиланням.

Ви питаєте, що таке кадровий голод президента? Це коли людину, яка є фігурантом кримінальної справи про корупцію у сфері культури, призначають міністром цієї самої культури. Це коли слуги народу сором'язливо замовчують, що у нього явний конфлікт інтересів, але за вказівкою зверху покірно тиснуть кнопку "за". Це коли сьогодні призначений міністр судиться з міністерством, яким він керує, за другу половину акцій Одеської кіностудії, при тому, що першу половину він украв у держави ще раніше. Це коли сьогодні, стоячи на трибуні Ради, ще кандидат у міністри порекомендував депутатам зайнятися якимись іншими розкраданнями в сфері культури і не звертати увагу на Одеську кіностудію.

Новини за темою: Ткаченко розграбував Одеську кіностудію і запроваджує цензуру в Україні? Беріть, нам треба такий міністр

Як думаєте, призначати міністром людину з таким "хвостом" – це вже абсолютне дно чи це той самий кадровий голод, про який говорив президент?

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...