Громадські активісти почали боротьбу з руйнівним впливом мільярдера Сороса

Ірина Паламар
Ірина Паламар

Голова ГО "Народний союз"

Мільярдер Джордж Сорос, який фінансує руйнівні реформи в Україні під виглядом "демократичного розвитку" ECHO

Іноземні групи впливу проводять в Україні цілий комплекс реформ, спрямованих на знищення українського населення, екології, виробництва та сільського господарства. Фонди іноземного капіталу і, зокрема, Фонд Сороса мають в нашій країні величезний вплив. Велика частина членів уряду та парламентаріїв і членів неурядових грантових організацій сьогодні - це ставленики американського мільярдера Джорджа Сороса. Саме з його подачі на догоду бізнес-інтересам знищується охорона здоров'я, освіта та соціальна сфера. Група Сороса продавлює згубні реформи.

Одна з найбільш ризикових реформ, пролобійованих групою Сороса - це відкриття ринку землі. Новий закон, який зараз лобіює українська влада, дозволить продавати українські чорноземи агрохолдингам-монополістам. Це не тільки знищить дрібного і середнього вітчизняного фермера, але і зруйнує українську екологію. На нашій землі буде дозволено використовувати несертифіковані пестициди, а крім того, продаж землі дозволить скуповувати всі території, аж до заповідних зон.

Сам фонд Сороса не приховує фінансування руйнівних реформ з етикеткою "демократичного розвитку". Сорос вклав десятки мільйонів доларів в українські неурядові організації, які лобіюють інтереси маргінальних спільнот - від ЛГБТ, секс-працівників до споживачів наркотиків. Під вивіскою освітніх проєктів "соросята" проводять "сексуальну освіту", маскуючи його під основи гендерної рівності.

Згубну та чужу українській державності політику необхідно зупинити, інакше ми почнемо пожинати сумні плоди аж до аргентинського сценарію. Громадська організація "Народний союз" підготувала до розгляду у Верховній Раді законопроєкт, який дозволить вигнати з України це деструктивне закордонне лобі. Громадські діячі найближчим часом звернуться до парламентської фракції "Опозиційна платформа - За життя" з проханням внести цей закон до розгляду в залі засідань.

Подібні законодавчі ініціативи - не новина. Багато країн світу знищили ставлеників групи Сороса і це рішення пішло їм тільки на користь. Зараз ці країни демонструють масштабне економічне зростання. Туреччина, Ізраїль, Австрія, Угорщина, Чехія вигнали "соросят" зі своєї території. Такі пострадянські держави як Узбекистан, Азербайджан, Росія та Білорусь також пережили спроби ставлеників іноземного капіталу знищити державність і економіку, але успішно зуміли протистояти їм.

Перемогти соросівського спрута, що запустив свої щупальця в кожну сферу життя постраждалих країн, вдалося шляхом прийняття так званих антисоросівських законів.

Наприклад, в Угорщині в 2018 році був прийнятий пакет законів "Стоп Сорос", які були спрямовані на боротьбу з нелегальною міграцією населення з країн Близького Сходу. Угорські парламентарії також прийняли конституційну поправку, яка робить нелегальним переселення в країну на постійній основі "іноземного населення". Прем'єр Угорщини Віктор Орбан був основним ініціатором цих законів і, не побоявшись критики на рівні ЄС, буквально врятував країну від хвилі нелегалів, що ринули в Європу.

Аналогічний законопроєкт готується до розгляду в Кнесеті Ізраїлю. За ініціативою прем'єр-міністра Беньяміна Нетаньягу новий закон заборонить всім донорам або філантропам, поміченим у прояві антисемітизму, підбурювання або ворожому ставленні до Ізраїлю, фінансувати діяльність організацій, що базуються на території Ізраїлю.

Тепер слово за Україною. Народні депутати зобов'язані сьогодні захистити національні інтереси країни і зупинити руйнівні реформи, що не мають під собою жодних мотивів, крім наживи закордонного олігарха.

Ірина Паламар

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...