Фото та прізвища націоналістів, які напали на автобус під Харковом

СТРАНА.UA
СТРАНА.UA

Українське інтернет-видання

Затримані за напад на автобус - жителі Дніпра Facebook Антона Геращенко

Поліція 27 серпня затримала 14 осіб, які стріляли в автобус під Харковом і нападали на членів організації "Патріоти - За життя", що знаходились в салоні. Серед них - члени Дніпропетровського осередку "Нацкорпусу".

Про це свідчить інформація з довідки МВС, яка опинилася в розпорядженні "Страны".

За інформацією відомства, радикали зі зброєю, гумовими кийками і битами обстріляли автобус, потім почали бити тих, хто вийшов, після чого - розносити сам бус. У внутрішньому документі поліції також зазначено, що троє поранених мали вогнепальні поранення кінцівок (про що говорив Кива, але немає в офіційних повідомленнях МВС).

Нападники намагалися сховатися на двох різних автомобілях. Так, на 87-му кілометрі дороги Харків-Перещепине поліція зупинила чорний "Паджеро", де знаходилося п'ять бойовиків: Даценко, Квитка, Гарманов, Кит і Мокренко. Всі вони - жителі Дніпра. А на трасі Харків-Ялта зупинили сріблястий Volkswagen Transporter, в якому були ще дев'ятеро причетних до нападу дніпровців: Бурдов, Бондарь, Булах, Голота, Жидченко, Коваленко, Литвинов, Савотін, Дужко.

Інформація в соціальних мережах свідчить про те, що багато затриманих мають стосунок до "Нацкорпусу". Так, наприклад, Олександр Савотін, судячи з Instagram, входить в Дніпровське відділення партії.

з відкритих джерел

А Олег Булах, судячи з оприлюдненого на сайті партії звіту, в 2017 році платив у "Нацкорпус" членські внески - 20 гривень. Ще один внесок "Нацкорпусу" робив затриманий Антон Мокренко. Також в документі можна знайти Кирила Даценка. Його фото з татуюванням "Вальгалла" є в Facebook.

Страна.ua

З "Нацкорпусу" Максим Гарманов - він у друзях у лідера Дніпропетровського осередку Івана Куриленка, на чиїй машині стався напад. Ось його фото з місцевих ЗМІ.

Страна.ua

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Loading...