Ескалація конфлікту з Росією: Український флот готують до повномасштабного військового зіткнення

Андрій Головачов
Андрій Головачов

Економічний експерт, аналітик

У Кремлі можуть використовувати підвищену бойову готовність ВМС України як агресивний крок і почати наступ Міноборони України

Командувач ВМС України Олексій Неїжпапа заявив, що він готує флот до можливого повномасштабного військового зіткнення з Росією. Що це означає?

Про це пише Андрій Головачов на своїй сторінці в Facebook.

Провал мирної місії Зеленського. Попереду війна?

Задамо собі просте питання:

Чи міг командувач ВМС України зробити таку заяву, що зобов'язує, про те, що він готує флот до вторгнення Росії без погодження з Зеленським?

Відповідь: Ні, звичайно!

Це дуже небезпечно. Підготовка флоту до війни - це означає переведення його в стан максимальної бойової готовності. Це останній крок перед мобілізацією, яка проводиться перед обличчям майже неминучої війни. Росія може використовувати підвищену бойову готовність, озвучену публічно, як агресивний крок і дійсно почати ескалацію. Потім клопоту не оберешся.

Тому жоден командувач родами військ не посмів би зробити такі публічні заяви без погодження з Верховним головнокомандувачем.

Значить, адмірал Неїжпапа висловив офіційну позицію Зеленського, який сам не може її озвучити, тому що це буде означати ЩО?

Правильно! Повний провал мирної ініціативи Зеленського. Провал його головної обіцянки, з якою він переміг на виборах. А саме, що він принесе мир. А визнавати це Зеленський, зі зрозумілих причин не хоче. Але, на жаль, доведеться!

Новини за темою: Російські субмарини випробовують НАТО на міцність у водах Північної Атлантики

Зеленський не принесе і не міг принести миру, про що я писав постійно з моменту його обрання. І дарма Зеленський звинувачував Порошенка, що той свідомо розпалював полум'я війни. Це було підло з боку Зеленського.

Головна інтрига однак, на мій погляд, полягає не в цьому. Те що Зеленський зазнає повного фіаско в донецькому питанні було очевидно не тільки мені.
Головне це збудеться мій другий прогноз про те, що саме через "миротворця" Зеленского відносини України і Росії погіршаться аж до стану війни.

Даний прогноз я зробив та обґрунтував рівно рік тому.

На великий жаль, я змушений констатувати, що події розвиваються саме в цьому напрямку. І командувач ВМС та інші воєначальники, мабуть, отримавши вказівку президента, почали психологічну підготовку суспільства до майбутнього військового конфлікту з Росією.

Андрій Головачов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...