Дубілет сфальсифікував електронний перепис населення?

Сергій Фурса
Сергій Фурса

Інвестбанкір, спеціаліст відділу продажів боргових інструментів в інвестиційній компанії "Dragon Capital"

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет kmu.gov.ua

Нещодавно міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет презентував дані про чисельність населення України, використовуючи нетрадиційні методи оцінки. Але громадська організація "Український центр громадських даних" припустила, що електронний перепис населення був зроблений простим множенням даних Держстату на 0,888.

Про це пише Сергій Фурса на своїй сторінці в Facebook.

Сюрприз 0,888.

Який сюрприз. Світоч нації, надія міленіалів, міністр, який готовий працювати майже безкоштовно і не претендує на гроші платників податків (після того, як ПриватБанк коштував українським платникам податків 5,5 млрд доларів, може собі дозволити) виявився банальним двієчником, який не встиг зробити лабораторну. І просто помножив на 0,888. Ось тепер і отримали перепис населення. І дійсно, соціологи не потрібні. Якщо є калькулятор. А якщо є ексель…

І люди в шоці. Як так, як він міг. Такий молодий і талановитий. І котиків любить. І тут на тобі. Дубілет, син Дубілета. Надія і опора. Такий молодий і перспективний міністр-няшка, майже як Хомутиннік 10 років тому. Так хотіли, так бачили в ньому майбутнього прем'єр-міністра. Особливо Ігор Валерійович, спав і бачив. І мріяв. І ось тепер забрали мрію у людини. Чи ще ні? Не забрали?

Ах, обдурить мене не складно, я сам обманюватися радий. Хто винен людям у тому, що вони повірили? Тільки вони самі. Бо повірили, що "смотрящий" від Коломойського може бути чимось більшим, ніж просто "смотрящим" від Коломойського. Тому що готові повірити тому, кому вірити не можна апріорі. Тому, хто був у менеджменті ПриватБанку в той момент, коли цей менеджмент активно допомагав Коломойському і Ко виводити гроші з банку. Був членом правління, яке приймає всі основні рішення. Але подумаєш, 5,5 млрд доларів. Їх не шкода. Головне що милий хлопець високої зарплати не просить. А Приват – то справа стара. Хто знає. Може, він ні до чого. Адже він був всього лише членом правління банку та сином голови правління. Ну не бачив він. Він просто клепав своє прекрасне ІТ. І не помічав. І навіть вдома не питав у тата, навіщо існує департамент, куди йдуть всі гроші і який займається лише обслуговуванням бізнесу акціонерів. Та й потім, коли весь менеджмент ПриватБанку зайнявся Монобанком, він не ставив запитань своїм друзям. Ну хто таке буде обговорювати. Ясна річ. Не цікаво. А все це було в минулому. І світлий вигляд Діми Дубілета не зачіпало.

В Україні немає інституту репутації. На жаль. І чоловік, який давно став би нерукопожатним у Британії чи США, у Німеччині чи Швеції, раптом може стати міністром в Україні. Під оплески молодих і просунутих. І хто тоді винен? Хто винен в українській бідності, крім самих українців? Якщо люди самі дають право негідникам бути головними. Якщо люди вірять лицемірам. Якщо охоче слухають посіпак олігархів. Який результат ми могли б отримати? Якщо молодь сміється над пенсіонерами, які вірять у святу Юлю, що бореться з олігархатом, навіть якщо на Юлі вбрання коштує дорожче, ніж пенсія всіх пенсіонерів у залі, то самі пенсіонери можуть сміятися над молоддю, яка вірить автору геніального перепису населення, навіть незважаючи на те, що всі платники податків заплатили 5,5 млрд доларів за його попередню працю? І хто тут розумніше? У чому принципова різниця? Хіба що в технології продажу?

Так, вони вміють продавати. Колишній менеджмент Привату прекрасно знає, як працювати вроздріб. Вони були кращими. Вони продавали Приват, зараз вони продають Монобанк і образ Дмитра Дубілета. Але чорт візьми, треба ж думати. Своєю головою. Такою світлою.

А тепер ось сюрприз 0,888. І це ми ще дешево відбулися. Якщо дійде. Тому що від цього перепису ні холодно ні жарко. Не боляче. А може бути болючіше. І дорожче.

І так, цікаво, що з цього приводу думає Ліза Богуцька? Хоча чорт, для цього їй треба почати думати.

Цікаво, що покаже 1+1. Не може ж цей канал пройти повз? Адже вони так люблять "макнути" уряд грантоїдів.

Та невже нічого не скаже Дубінський? І всі провідні телеграм канали країни? Невже "Темний лицар" промовчить? Пройде повз такого шансу?

Який сюрприз. Такий же, як і сюрприз 0,888.

Сергій Фурса

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...