live

Десять порад від Меркель щодо боротьби з коронавірусом

Павло Булгак
Павло Булгак

Ексрадник ексміністра молоді і спорту України Ігоря Жданова

 

Канцлер Німеччини Ангела Меркель EPA-EFE

10 важливих порад для України, які можна виокремити з нещодавнього звернення канцлера Німеччини Ангели Меркель до нації.

Про це пише Павло Булгак на своїй сторінці в Facebook.

1. Коронавірусом не варто легковажити, це дуже серйозно і небезпечно! На жаль, бачимо на вулицях та у громадських місцях ще дуже багато українців, які не дотримуються базових рекомендацій, щоб убезпечити від інфекції себе та оточуючих.

2. Ангела Меркель дала зрозуміти, що карантин може затягнутися і до цього треба бути готовим, адже жодної вакцини проти хвороби поки немає.

3. Поки не з'явиться ефективне лікування та щеплення проти захворювання, необхідно зробити все можливе для уповільнення розповсюдження вірусу. Це дозволить виграти дорогоцінний час.

4. Залишаючись вдома і дотримуючись заходів карантину, ми рятуємо чиєсь життя. Бо тоді буде менше навантаження на медиків, а важко хворі зможуть отримати повну увагу та лікування. Маємо бути, як каже Меркель, "однією спільнотою, для якої важливе кожне життя і кожна людина".

5. Не слід робити ажіотажні закупи, щоб продуктів і товарів першої необхідності вистачило на всіх. У вас має бути запас, це розумно, але без фанатизму.

6. В часи вимушеної зміни стилю та способу життя мільйонів людей, дуже важливо не забувати про друзів та рідних і тримати з ними зв'язок телефоном, через соцмережі, відеодзвінки, електронне листування.

7. Уряд має робити усе можливе для того, щоб забезпечити країну продовольством та стримати негативні економічні наслідки від коронавірусу. Найголовніше - зберегти робочі місця.

8. Не слід вірити чуткам. Варто довіряти лише офіційним повідомленням.

9. Влада має пояснювати кожну свою дію! Усі державні заходи будуть неефективними, якщо їх не зрозуміє і не підтримує суспільство.

10. Найдієвіший засіб проти коронавірусу, як слушно зазначила Меркель - ми самі!

Кожен може зробити свій внесок в боротьбу з інфекцією, дотримуючись порад фахівців: не панікувати, тримати дистанцію від інших, не подавати руки при вітанні, утриматись від контактів, особливо з літніми людьми, які є найбільш уразливими. Слід утриматись від будь-яких візитів і поїздок в цей час.

Павло Булгак

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...