Чиновники України потайки від народу скористаються вакциною з РФ

Nation News
Nation News

Російське інтернет-видання

Фото з відкритих джерел

Єдине, що роблять американці в Україні, це використовують злиденних людей для безкоштовної апробації, США проводять свої експерименти над українцями, сказав у коментарі Nation News колишній депутат Верховної Ради Володимир Олійник.

Про це пише Nation News.

Українська влада проігнорувала заклики звернутися до Росії по допомогу в боротьбі з COVID-19. Там не захотіли вести переговори з Москвою, зате вже провели переговори з Вашингтоном.

Напередодні відбулася телефонна розмова керівників МОЗ України та США Максима Степанова та Алекса Азара. Як повідомили в Києві після переговорів, Вашингтон посприяє Києву в налагодженні комунікації з компаніями Moderna, Johnson & Johnson, Pfizer і Novavax для прискорення підписання контракту на постачання вакцини від коронавірусу COVID-19.

Міністр охорони здоров'я та соціальних послуг США запевнив, що отримання вакцини Україною є пріоритетом і для уряду США.

У коментарі Nation News колишній депутат Верховної Ради Володимир Олійник заявив, що Зеленський, як гарант Конституції, повинен надати громадянину країни право на вибір вакцини.

"Все, що має зробити влада України, це визнати вакцину для використання на території країни. А вже громадянин буде вирішувати, яку йому вибрати вакцину: російську, американську або німецьку", - сказав він.

Американці тільки обіцяють, але робити жодних серйозних дій стосовно України не будуть, підкреслив колишній український депутат.

"У США своїх проблем море. Америка не кине свої проблеми, які є катастрофічними, і не почне рятувати Україну. Їм це навіщо? Єдине, що роблять американці в Україні, це використовують злиденних людей для безкоштовної апробації. США в Україні проводять свої експерименти. Що стосується вакцини, то якщо вона дійсно буде дієвою, США дадуть її Україні в останню чергу", - зазначив експолітик.

Новини за темою: Якщо для влади пріоритет – порятунок людей, то вони зобов'язані купити російську вакцину від COVID-19

Країна сьогодні знаходиться під зовнішнім управлінням. При владі в Україні поставлені або ідіоти, або вороги народу, сказав Олійник. Їм сказали в посольстві США, що не можна використовувати вакцину з РФ, там так і вчинили. Навіть попри те, що це завдає шкоди українському народові.

"Президент Росії Володимир Путін, коли до нього звернувся керівник політичної ради партії ОПЗЖ Віктор Медведчук, сказав, що вакцину Україні дадуть, потрібно тільки звернення уряду. Але я впевнений, що сам Зеленський і чиновники скористаються російською вакциною. Закуплять її в Ізраїлі, наприклад, і таємно від народу використовують. Це як з газом, вони користуються російським газом, а кажуть, що паливо отримують з Європи", - резюмував колишній депутат.

Раніше повідомлялося, що глава України Володимир Зеленський дотримується тієї точки зору, що чим менше залишиться жителів в Україні, тим простіше їх буде пограбувати та передати землю під контроль заходу.

Євгенія Барановська

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...