Чи може Трамп розпочати громадянську війну?

Андрій Головачов
Андрій Головачов

Економічний експерт, аналітик

Протестувальники стикаються з поліцією Нью-Йорка під час демонстрації про арешт темношкірого Джорджа Флойда, який помер у поліцейській дільниці EPA-EFE

Протести в США можуть перерости в фазу відкритого військового протистояння, аж до громадянської війни, тригером чого може послужити заборона Дональда Трампа Демократичної партії.

Про це пише Андрій Головачов на своїй сторінці в Facebook.

Дуже легко!

Фактів, що підтверджують, що Демократична партія фінансувала, заохочувала, підбурювала бунти, грабування і мародерства по всій Америці, вже предостатньо. По суті, демократи намагалися і зараз намагаються зробити переворот і прибрати Трампа.

ФБР вже заарештувала сотні призвідників заворушень. Але це все дрібнота, прості виконавці та громили. ФБР поки не наважується заарештовувати високопоставлених партійних функціонерів демократів. Мабуть, Трамп не готовий до цього.

Новини за темою: Протести в Міннеаполісі й пандемія коронавірусу як передумови розпаду США

Не готовий, тому що наступним кроком доведеться забороняти Демократичну партію США, яка, по суті, перетворилася в напівфашистську, ліву, терористичну організацію.

А це означає негайний початок громадянської війни, де всі будуть рубатися один з одним:

  • білі з чорними;
  • чоловіки з феміністками;
  • ЛГБТ з не ЛГБТ;
  • багаті з бідними;
  • демократи з республіканцями;
  • антифа з чорними пантерами, які зараз стали BLM;
  • одні штати проти інших.

Трамп навряд чи піде на публічне засудження демократів, як одіозної партії, яка повинна бути негайно розпущена, а всі її фонди конфісковані на користь держави. Навряд чи ЗАРАЗ.

Але, якщо демократи не приймуть свою поразку в листопаді та знову організовують кольорову революцію, то цілком можливо, що Трампу доведеться зважитися й оголосити судовий процес над демократичною партією.

Це якщо у нього буде бажання і воля врятувати Америку. А якщо не буде?

До речі, дуже шкода, що Зеленський не наважився дати відмашку на розслідування корупційних діянь Байдена та інших демократів в Україні. Цим він міг би дуже допомогти Трампу, Америці та самій Україні, якій після майдану управляли й зараз ще частково керують божевільні демократи на чолі з міжнародним авантюристом Соросом.

Андрій Головачов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...